Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/yoanna-yagello/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Йоанна Ягелло

Йоанна Ягелло

Життєпис

Книги Йоанна Ягелло набирають популярність.

Йоанна Ягелло – польська письменниця і журналістка, автор творів для дітей та молоді. Ягелло завжди любила детективи, може, тому й виникла думка про подібну книгу. Однак Йоанна усвідомила, що хоче писати про важливі речі. Батько письменниці ріс в дитячому будинку, хоча і не був сиротою. Йоанна задумалася над тим, що відчуває матір, яка залишає дитину. Однією з відомих книг автор є «Кава з кардамоном». Хороша книга, яка буде цікава підліткам, віком головної героїні. Ця історія розповідає про стосунки з батьками, школу, дружбу, перше кохання і перше розчарування, скелети в шафі своєї родини, їх минуле, таке таємниче і ретельно оберігається від дітей. Загалом, стандартний набір тем, які завжди цікаві і болючі для підлітків. Книга правильна, в тому сенсі, що ненав'язливо навчає хорошому. Батьків – не брехати своїм дітям, розмовляти з ними, не замикатися і не ігнорувати. Дітей – не впадати у відчай, не опускати руки. Про найголовнішу таємницю Ви зможете здогадатися ще до самого "розслідування". Ще одна книга, яка заслуговує на увагу «Шоколад із чилі». Взагалі, на перший погляд здається з назв книг, що автор – фуд-блогер. Історія про дівчинку Лінке, що живе звичайним студентським життям. У неї багато проблем в сім'ї, стосунках із друзями, але виправляючи їх вона приходить до дивовижного кінця. Дуже легко і динамічно йде історія. Мова проста для сприйняття. Герої живі, як і події. 

В даний час Ягелло працює редактором освітнього видавництва. Має двох доньок: семирічну Басю і сімнадцятирічну Юлію. Захоплюється польської прозою і шведськими детективами, іспанськими фільмами і подорожами з рюкзаком. Купити нові книги Йоанни Ягелло можна у магазинах Книгарні Є або на сайті.

Якщо Ви хочете трішки розібратися у психології, радимо вам це зробити з французьким письменником Лораном Гунелем. Всі книги наявні на полицях та «інтернет-полицях» наших магазинів.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 18:00 05.12.2020

Промокод: CYBER

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%