Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/yoanna-yagello/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Йоанна Ягелло - книги та біографія

Йоанна Ягелло

Книги Йоанна Ягелло набирають популярність.

Йоанна Ягелло – польська письменниця і журналістка, автор творів для дітей та молоді. Ягелло завжди любила детективи, може, тому й виникла думка про подібну книгу. Однак Йоанна усвідомила, що хоче писати про важливі речі. Батько письменниці ріс в дитячому будинку, хоча і не був сиротою. Йоанна задумалася над тим, що відчуває матір, яка залишає дитину. Однією з відомих книг автор є «Кава з кардамоном». Хороша книга, яка буде цікава підліткам, віком головної героїні. Ця історія розповідає про стосунки з батьками, школу, дружбу, перше кохання і перше розчарування, скелети в шафі своєї родини, їх минуле, таке таємниче і ретельно оберігається від дітей. Загалом, стандартний набір тем, які завжди цікаві і болючі для підлітків. Книга правильна, в тому сенсі, що ненав'язливо навчає хорошому. Батьків – не брехати своїм дітям, розмовляти з ними, не замикатися і не ігнорувати. Дітей – не впадати у відчай, не опускати руки. Про найголовнішу таємницю Ви зможете здогадатися ще до самого "розслідування". Ще одна книга, яка заслуговує на увагу «Шоколад із чилі». Взагалі, на перший погляд здається з назв книг, що автор – фуд-блогер. Історія про дівчинку Лінке, що живе звичайним студентським життям. У неї багато проблем в сім'ї, стосунках із друзями, але виправляючи їх вона приходить до дивовижного кінця. Дуже легко і динамічно йде історія. Мова проста для сприйняття. Герої живі, як і події. 

В даний час Ягелло працює редактором освітнього видавництва. Має двох доньок: семирічну Басю і сімнадцятирічну Юлію. Захоплюється польської прозою і шведськими детективами, іспанськими фільмами і подорожами з рюкзаком. Купити нові книги Йоанни Ягелло можна у магазинах Книгарні Є або на сайті.

Якщо Ви хочете трішки розібратися у психології, радимо вам це зробити з французьким письменником Лораном Гунелем. Всі книги наявні на полицях та «інтернет-полицях» наших магазинів.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image