Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/loran-gunel/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Лоран Гунель - книги та біографія

Лоран Гунель

Купити книги Лоран Гунель в Україні можна в мережах магазинів "Книгарня Є".

Лоран народився 10 серпня 1966 року. Здобувши економічну освіту, і працювавши бухгалтером, він зрозумів, що робота не приносить задоволення, і він зайнявся вивченням психології, філософії та соціології в Каліфорнійському університеті. З метою вивчити східні вчення і психологію шаманізму, він здійснив поїздки в США, Фінляндію та Балі. Окрім того, що Лоран Гунель – французький письменник, який входить в п'ятірку найпопулярніших белетристів Франції, він ще й фахівець з розвитку особистості. Не дивно, що книги більше схожі на психологічні тренінги. Сильне змішування жанрів, художньої частини і робота головного героя над особистісним ростом.

Розглянемо творчий шлях письменника на основі його творчого доробку під назвою «Бог завжди подорожує інкогніто».

Чому варто прочитати цю книгу? Сюжет притягує відразу. Саме через бажання дізнатися розв'язку, книгу цікаво дочитати. І це гарна ідея, не пошкодуєте. Збіги на грані містики. Але мета книги в іншому. Вона є практичним посібником до зміни своєї поведінки. І можна визнати, що частина порад цілком слушні та варті уваги. Пошукавши рецензії, їх поки небагато, але вони в більшості позитивні, саме тому книга визнана бестселером.

Перу Лорана Гунеля належать книга «Філософ, якому не вистачало мудрості» – це третя книга письменника. Мало зараз зустрічається сучасних авторів, книги яких змушують задуматися, осідають в пам'яті. Книга-роздум, яка нікого не залишить байдужим. 

Книги Лорана Гунеля можна купити в Києві у всіх магазинах мережі Книгарні Є.

Продовжуючи рубрику, на думку мимоволі приходить чудовий письменник, автор бестселера «Квіти для Елджернона» Деніел Кіз. До речі, продажем книг Деніела Кіза займаються найкращі люди із Книгарень Є. Поспішайте придбати собі та своїм рідним.

Сортувати по
Пробудження
-19%
Пробудження
Лоран Гунель
302 грн
246 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image