Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/deniel-kiz/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Деніел Кіз

Деніел Кіз

Життєпис

Книги Деніела Кіза все частіше купують і запитують у книгарнях, а видавництво «КСД» активно видає його книги. За 2019 рік друком вийшли одразу три його романи – «Притулок пророцтв», «Доторк» та «Відверто про Клавдію». То хто ж він такий і чому зростає попит на продаж книг Деніела Кіза? 

Деніел Кіз – автор, романи якого хочеться купити.

Він автор 10 книжок. Популярність здобув завдяки дебютному твору «Квіти для Елджернона», що спочатку вийшов як оповідання під назвою «Мозковий штурм». Згодом він розширив його до роману. Успіх дебютної праці був настільки великим, що Деніел Кіз став єдиним автором, який зумів отримати дві найпрестижніші в англомовній науковій фантастиці нагороди (Премія Г'юго та Премія Неб'юла) за два твори з однією назвою. До речі, «Квіти для Елджернона» були також включені до шкільної програми в США. Пошта письменника була переповнена листами читачів,  тож аби відповісти на всі питання у 2000 році він пише автобіографічний роман «Елджернон, Чарлі і Я: подорож письменника».

Велику увагу в своїх книжках Деніел Кіз присвятив психіатричному феномену - синдрому множинної особистості, який і досі є не до кінця вивченим, а довгий час взагалі не визнавався лікарями. Про це унікальне явище йдеться в романах «П’ята Саллі», «Таємнича історія Біллі Мілліґана», «Війни Міллігана: Правдиве продовження». Найбільшою популярністю користується «Таємнича історія Біллі Мілліґана», що грунтується на реальних подіях про чоловіка, який страждав цим психічним розладом і був  звинувачений у скоєнні численних злочинів. Автор особисто спілкувався із підозрюваним. 

У своїх книгах Деніел Кіз намагається пізнати глибини людської підсвідомості, показує те, якою є роль аґресії, страху, озлобленості, ненависті у формуванні соціуму. Цим він і викликає велику цікавість читачів до своєї творчості.  Більше про роботу мозку можна почитати у книжках Джо Диспенза, а також подивитися відгуки на його книжки.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 11:00 14.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%