Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzho-dispenza/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джо Диспенза - книги та біографія

Джо Диспенза

Одні вважають його ледь не месією 21 століття, інші – псевдовченим і шарлатаном. Ми правди не знаємо, проте переконані, що думки Джо Диспензи заслуговують на увагу й, можливо, будуть корисні на практиці. Принаймні право вирішувати цінність його праць ми залишаємо за читачам. 

Джо Диспенза: відгуки підсвідомості 

У 1986 році тоді ще молодий вчений потрапив у ДТП й отримав складні травми хребта. Потрібна була тяжка операція, аби Джо Диспенза зміг ходити. Але навіть ця операція не гарантувала повного одужання. Однак чоловік відмовився від лікування і зцілив себе самостійно за допомогою сили думки. Звучить нереально, та Джо Диспенза після пережитого вирішиш поділитися набутим досвідом і допомогти іншим перевірити його методику на собі, тож написав книгу «Керуй своєю підсвідомістю». А почувши позитивні відгуки, Джо Дизпенза написав ще дві книги – «Надприродний розум. Як досягати надзвичайного силою розуму», «Ефект плацебо. Коли розум стає матерією». 

Автор книги поєднує наукову інформацію з давньою мудрістю і показує, як люди, подібні вам і мені, можуть випробувати більш містичне життя. Науковець подає безліч технік, практичних порад, способів перелаштувати свою підсвідомість і мозок таким чином, аби вони працювали на користь людини. Так, можна досягти успіху, позбавитися від психологічних проблем і зцілюватися від хвороб просто почавши думати «правильно». Адже якщо вірити цій книзі, то суб'єктивна свідомість впливає на об'єктивний світ, тож наше життя залежить від мислення. 

Ідеї Джо Диспензи здаються фантастичними і схожими на помах чарівної палички. Чи це справді працює? Що ж відгуки про книги автора суперечливі: знаходяться такі, яким поради допомогли змінити життя, а є й ті, хто вважає їх маячнею. Та дізнатися, чи результативна методика Джо Диспензи можна лише прочитавши його праці й самостійно зробити опісля висновки. 

Застосувати на практиці ідеї Джо Диспензи можна, прочитавши також книжки Джеффа Сазерленда, про методику скрам якого є хороші відгуки.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image