/news/vitayemo-zi-starym-novym-rokom/
Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzho-dispenza/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джо Диспенза

Джо Диспенза

Життєпис

Одні вважають його ледь не месією 21 століття, інші – псевдовченим і шарлатаном. Ми правди не знаємо, проте переконані, що думки Джо Диспензи заслуговують на увагу й, можливо, будуть корисні на практиці. Принаймні право вирішувати цінність його праць ми залишаємо за читачам. 

Джо Диспенза: відгуки підсвідомості 

У 1986 році тоді ще молодий вчений потрапив у ДТП й отримав складні травми хребта. Потрібна була тяжка операція, аби Джо Диспенза зміг ходити. Але навіть ця операція не гарантувала повного одужання. Однак чоловік відмовився від лікування і зцілив себе самостійно за допомогою сили думки. Звучить нереально, та Джо Диспенза після пережитого вирішиш поділитися набутим досвідом і допомогти іншим перевірити його методику на собі, тож написав книгу «Керуй своєю підсвідомістю». А почувши позитивні відгуки, Джо Дизпенза написав ще дві книги – «Надприродний розум. Як досягати надзвичайного силою розуму», «Ефект плацебо. Коли розум стає матерією». 

Автор книги поєднує наукову інформацію з давньою мудрістю і показує, як люди, подібні вам і мені, можуть випробувати більш містичне життя. Науковець подає безліч технік, практичних порад, способів перелаштувати свою підсвідомість і мозок таким чином, аби вони працювали на користь людини. Так, можна досягти успіху, позбавитися від психологічних проблем і зцілюватися від хвороб просто почавши думати «правильно». Адже якщо вірити цій книзі, то суб'єктивна свідомість впливає на об'єктивний світ, тож наше життя залежить від мислення. 

Ідеї Джо Диспензи здаються фантастичними і схожими на помах чарівної палички. Чи це справді працює? Що ж відгуки про книги автора суперечливі: знаходяться такі, яким поради допомогли змінити життя, а є й ті, хто вважає їх маячнею. Та дізнатися, чи результативна методика Джо Диспензи можна лише прочитавши його праці й самостійно зробити опісля висновки. 

Застосувати на практиці ідеї Джо Диспензи можна, прочитавши також книжки Джеффа Сазерленда, про методику скрам якого є хороші відгуки.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 11:00 09.03.2021

Промокод: YE25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%