Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzheff-sazerlend/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джефф Сазерленд - книги та біографія

Джефф Сазерленд

У минулому він колишній військовий льотчик, наразі – успішний програміст, який брав участь у створенні першої в Америці мережі банкоматів, та керівник компанії Scrum. Inc. На адресу Джеффа Сазерленда приходять сотні захопливих відгуків, та й це не дивно, адже він настільки крутий, що за короткий термін і з дуже малим бюджетом зумів удосконалити застарівшу систему FBR. Та чи не найбільшим його здобутком поміж всього є розробка інноваційного методу оптимізації управління проєктами – скрам.

Купити книги Джеффа Сазерленда - дорівнює зробити перший крок до успіху

Суть методу скрам Джефф Сазерленд описує в книзі «Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час». Вона не дасть докладної інструкції впровадження методу для розв’язання конкретних бізнес-завдань, а розкаже про саму ідею, її базові поняття, історію розробки та впровадження. Це своєрідний вступ до скраму, де теоретична основа доповнюється міркуваннями автора, наочними прикладами відомих компаній, тезами, планами впровадження, хоч і без технічних моментів. 

Якщо говорити коротко, то скрам показує, як ефективно керувати проєктами завдяки тому, аби більше часу витрачати на важливі задачі й повністю відмовитися від неважливих, безцільних. Тут знайдуться поради і щодо розстановки пріоритетів, і розбивання великих задач на дрібніші, аби легше було реалізовувати ціль у дійсність та ще багато чого корисного. Спершу ця методика використовувалася лише у сфері IT, але нині активно впроваджується і в інші галузі бізнесу. 

Тож «Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час» стане в пригоді не лише маркетологам, менеджерам і підприємцям, які переважно нині й купують книги Джеффа Сазерленда в Україні, але й тим, хто ніякого відношення до бізнесу не має. Принципи, за якими діє скрам, можна сміливо використовувати для полегшення повсякденного життя. 

А в години відпочинку радимо зануритись в чарівний світ Террі Пратчетта, у якого є чудова серія книг

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня сім'ї

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%