Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/terri-pratchett/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Террі Пратчетт - книги та біографія

Террі Пратчетт

Террі  Пратчетт знає відповіді на всі питання,  вміє дотепно пояснити геть усе, з гумором вчить важливим речам. Сам же полюбляв ходити у чорному капелюху, що закривав пів обличчя, й бути дещо таємничим, неначе герой з його ж книг. 

Магічні книги Террі Пратчетта 

Перекладом книг письменника активно займається «Видавництво Старого Лева». Наразі українською видано 13 книг:  «Колір магії», «Химерне сяйво» (підцикл «Ринсвінд»); «Чаротворці»,  «Віщі сестри», «Право на чари», «Відьми за кордоном» ( підцикл «Відьми»); «Морт», «Жнець», «Душевна музика»,  «Батько Вепр» (підцикл «Смерть»); «Варта! Варта!», «Озброєні» (підцикл «Варта») та  «Правда» (поза підциклом). 

Відірватися від його романів неможливо й опісля відчуваєш розчарування, що книга так швидко скінчилася. Ті, хто вже знайомий без вагань підтвердять це. А ті, хто лише планує познайомитися з творчістю письменника, розгублено намагаються з’ясувати, яким є порядок читання книг Террі Пратчетта. І ми радо відповідаємо, що особливої різниці немає, читати романи можна в будь-якій послідовності, але найлогічніше починати з першого роману, який знайомить з Дискосвітом, його устроєм та мешканцями. Тож вибирайте «Колір магії» і не прогадаєте.

Книги Террі Пратчетта сміливо конкурують з легендарним «Гаррі Потером» Джоан Роулінг. Їх читають мільйони людей з усієї планети: як діти, так і дорослі. Особливість романів письменника в тому, що він розповідає ніби й про вигадану реальність, але ж насправді Дискосвіт так схожий на наш світ. 

Автор був надзвичайно відданий літературній праці, адже до кінця своїх днів продовжував працювати попри серйозну хворобу. У 2007 році у письменника діагностували рідкісну ранню форму захворювання Альцгеймера — задню кортикальну атрофію. Та це ніяк не вплинуло на його твори, які продовжували  випромінювати доброту та позитив. 


Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image