Джимове небачене Різдво
| Автор | Емма Томпсон, Аксель Шеффлер |
|---|---|
| Видавництво | Артбукс |
| Перекладач | Анна Вовченко |
| Рік видання | 2023 |
| Мова | Українська |
| Кількість сторінок | 80 |
| Обкладинка | Тверда |
| Вага | 0.446 |
| ISBN | 9786175230848 |
| Формат | 200x255x12мм |
| Серія книг | Читати – класно! |
| Тип | Паперова книга |
| Наявність ілюстрацій | Так |
| Перекладна | Так |
Анотація "Джимове небачене Різдво", Емма Томпсон, Аксель Шеффлер
Підстаркуватий пес на ім'я Джим живе в Музеї Вікторії та Альберта й читає книжки. Аж раптом його відправляють доставити різдвяну листівку самій королеві Вікторії. Це нечуване щастя для колишнього сажотруса Джима! Та чи минеться ця історія без пригод? І чи зможе пес і надалі займатися своєю улюбленою справою – читанням?
Чому варто придбати
· Емма Томпсон майстерно переплітає реальну історію про улюбленця сера Генрі Коула з теплою та веселою різдвяною оповідкою.
· Ілюстрації до книжки створив Аксель Шеффлер, німецький художник-ілюстратор і автор дитячих книжок, зокрема серії про Шустя і Шуню.
· Історія навчить діток нести відповідальність за свої вчинки, а також подарує безліч позитивних емоцій.
Сучасна і надзвичайно цікава авторська казка «Джимове небачене Різдво» Емми Томпсон та Акселя Шеффлера видавництва «Артбукс» — це чарівна дитяча історія про Різдво, наповнена пригодами та дивовижними відкриттями. Головний герой оповідки - Джим, старенький пес, що був на стільки кудлатий і брудний, що його частенько могли сплутати з кошлатою щіткою, змінює свого хазяїна і стає улюблеником сера Генрі Коула, а музей перетворюється для нього на дім. Джим намагався бути корисним, його часто відправляють передати записку чи інше повідомлення, таким чином він перетворюється на поштову собаку. Бігати між експонатами і картинами – стає для песика привичною справою.
І ось одного разу пес отримує надзвичайно важливе завдання – передати різдвяну листівку самій королеві Вікторії. Та без пригод не обійдеться. Чи вдасться старенькою Джиму виконати завдання? Читайте і дізнавайтесь!
Ця книжка сподобається дітям, які люблять казкові історії та веселі пригоди. Вона також стане ідеальним читанням для сімей, які шукають теплу та зворушливу історію для спільного проведення часу під час зимових свят. Чарівні ілюстрації Акселя Шеффлера додають книзі особливого шарму, роблячи її справжнім святковим скарбом.
Також рекомендуємо звернути увагу на ще одну книгу «Клуб врятованих. Непухнасті історії» Сашка Дерманського та Тетяни Копитової, яку знайдете в Книгарні «Є».
Сучасна різдвяна класика, яка потішить кожного маленького читача.
Новинка «Джимове небачене Різдво» - це історія про дуже щасливого, дуже особливого, а ще, дуже волохатого пса Джима, якому випаде нагода зустрітися з самою королевою Вікторією! Колись він був безпритульним, поки випадковим чином не став собакою при Музеї Вікторії та Альберта.
З цієї неймовірної за змістом та виконанням книги Емми Томпсон та Акселя Шефлера малеча дізнається про життя та традиції королівської родини, а також про сера Генрі Коула, який нібито вигадав традицію дарування різдвяних листівок. Читання історії створить теплу святкову атмосферу у кожній оселі, книга підійде для родинного або самостійного читання на вік 5+
