Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/aksel-sheffler/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Аксель Шеффлер - книги та біографія

Аксель Шеффлер

Аксель Шеффлер - відзначений багатьма нагородами й визнаний у всьому світі ілюстратор найулюбленіших дитячих книжок, казки якого перекладаються багатьма мовами, а роботи виставлялися по всьому світу.

Майбутній автор десятків дитячих книжок народився 12 грудня 1957 року в Гамбурзі, Німеччина. Ще зі шкільних часів він обожнював малювати, тож сумнівів щодо вибору подальшої професії у нього не виникало.

Після школи вивчав історію мистецтва в Гамбурзькому університеті, згодом у віці 25 років переїхав до Великої Британії, де вступив до Академії мистецтв, там він вивчав графіку та візуальну комунікацію і прийняв остаточне рішення стати ілюстратором.
Закінчивши навчання він перебрався до Лондона, де працював ілюстратором у рекламних агентствах, журналах, а також почав отримувати перші замовлення від книжкових видавництв.

Успішною стала його співпраця з англійською письменницею Джулією Дональдсон разом з якою вони придумали книжку про Ґруффало та ще декілька видань, за яку були нагороджені престижною премією «British Smarties Prize».

Книги Акселя Шеффлера відзначаються доступністю для розуміння, відмінною деталізацією та простими, але влучними сюжетами, які неймовірно подобаються малечі у всьому світі, серед найвідоміших творів автора:

Серія «Шусть і Шуня»:

Серія «Ґруффало»:

Серія «Чарівні казки»:

Відкрийте для себе цікавого автора, твори якого можуть стати улюбленими вашої дитини, переглянути асортимент та купити книги Акселя Шеффлера за приємними цінами ви можете на сторінці нижче, або завітавши в офлайн-магазини нашої мережі.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image