Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/osoblyva-dumka/den-batka-i-knyzhky-pro-tatusiv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

День батька і книжки про татусів

17.06.2021
Відгук

Автор про себе:

PR-менеджер. Колишній книгар, який переконаний, що людям не подобається читати лише тому, що вони обирають не ті книжки. Книжковий блогер, що не любить нудних книжкових розмов.

Я не пригадую, щоб у моєму дитинстві відзначали день батька. Якось про те, що сім’я складається не лише з мами, а й тата не так то вже й багато говорили. Це розуміння і усвідомлення повноцінної сім’ї було, немов за замовчуванням. Всі знали, що сім’я – це союз між двома людьми й цього було достатньо. Все ж таки сильній статі не гоже розпускати дебати стосовно святкування Дня Батька.

І ось настали ті часи, коли згадують про батьківство і батьків. Адже хто там що не казав – чоловіки теж хочуть бути поміченими і відчувати, що вони комусь потрібні. А хто, як не власна сім’я, може допомогти та подякувати своєму татові, чоловікові, чи сину за міцний сімейний зв'язок і затишок.

Тому в День Батька я вирішив нагадати, що є книги не лише про війну, політику, сімейні міжусобиці, а й про татусів, які виступають головними героями.

як бути класним татом.jpg«Як бути класним татом. Історії та досвід відомих батьків» Влад Головін

Ця книга - смачний компот з історіями та досвідом відомих чоловіків і батьків, таких, як Вахтанг Кіпіані, Отар Довженко, Сергій Притула, Олег Скрипка та інші.

В цій книзі зібрано багато міркувань, тверджень та роздумів стосовно сімейних цінностей, важливості повноцінної сім’ї, відповідальності та любові.

Кожен автор відверто висвітлює свою точку зору на власне бачення батьківства та його важливість.

Неідеальний тато.jpg«Неідеальний тато» Володимир Багненко

Наше суспільство постійно тисне на нас же самих. Ми вигадуємо норми поведінки і говоримо кому, як і що думати, робити, відчувати.

Володимир Багненко вирішує зруйнувати одне із стереотипних тверджень, що у сім’ї за емоційний стан повинна відповідати дружина.

Автор запевняє, що саме чоловік може урівноважити бурхливі емоції у сім’ї, особливо, коли любляча дружина переживає зміну гормонального фону після вагітності.

Письменник ділиться таємницями власного досвіду і показує, що ніхто не є ідеальним, та кожен з нас може турбуватись один про одного та дарувати любов.

Батько.jpg«Батько» Міленко Єрґович

Це книга справжніх сімейних одкровень, в якій буде йти мова про холодні родинні стосунки в домівках знатних людей зі суспільними нормами й традиціями колишньої Юґославії.

Письменник щиро ділиться своїм життям, досвідом, відкриває власні родинні драми та мрії.

Незважаючи на складні теми, що порушує Міленко Єрґович у своїй роботі, він також не забуває про любов, ніжність і тепло, яке час від часу жевріло у його житті.

Батько Вепр.jpg«Батько Вепр» Террі Пратчетт

Новорічна, химерна та незвичайна історія про такого собі Різдвяного Діда, який зовсім не дід, і не такий вже і різдвяний… У цій книзі Пратчетт говорить про цінність сім’ї.

Так, вам може здатись, що це доволі жартівлива і, можливо, навіть не серйозна книга, але якщо заглибитись у весь вирій подій, то ви неодмінно помітите Смерть, яка турбується про своє чадо й намагається з ними порозумітись.

Хоча це не надто їй вдається, але принаймні Смерть намагатиметься не лише розгадати, куди дівся Батько Вепр, який повинен радувати малюків і створювати святкову атмосферу, а й підтримати внучку, яка то і діло потрапляє в халепи й намагається будь-що показати, яка вона незалежна і не потребує турботи та любові від істоти, яка нічого не тямить у людських почуттях.

Колись мій тато був дуже крутий.jpg«Колись мій тато був дуже крутий» Кіт Неглі

Це весела і яскрава дитяча книжка, яка руйнує уявлення про те, що мужні чоловіки не можуть любити і дбати про своїх дітей. Нове життя змінює не лише жінок, а й чоловіків так само, як і головного татуся цієї книжки.

Син розповідає про крутість свого татуся, який раніше їздив на байку, а зараз зав’язує йому шнурівку на кросівках. Колись його батько грав у рок-гурті, а тепер з радістю катається на милих атракціонах зі власним сином.

Ця книжка унікальна за своїм емоційним забарвленням, яке несе любов, турботу та підтримку.

Тато в декреті.jpg«Тато в декреті» Артем Чапай

Книга, що до сліз вас розвеселить і підніме настрій. В цій книзі автор вклав власний досвід турботи про двох синів у відпустці за доглядом за дітьми.

Письменник розповідає, як можна любити власне чадо і при цьому його тихо ненавидіти за те, що не дають навіть спокійно поїсти. Як доглядати за малечею і бути цілодобово прикутим до цих шибайголів. І чому Україна просто створена для чоловіків з немовлятами.

Кожен з членів сім’ї є важливим, і кожному хочеться відчувати підтримку та вдячність, тому не забувайте дякувати один одному і читати гарні книги.

Читайте також:

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image