Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/yakoyu-bude-shevchenkova-knyzhkova-zakladka-2021/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Якою буде Шевченкова книжкова закладка-2021?

05.03.2021
Відгук

Переможцем щорічного конкурсу від Української канадської фундації ім.Тараса Шевченка на ескіз Шевченкової книжкової закладки став українсько-канадський митець Валерій Семенко.

Про це повідомляє  Шевченківська Фундація.

Зазначається, що переможна закладка 2021 року художника Валерія Семенка ілюструє уривок із поеми Тараса Шевченка “Бандуристе, орле сизий…”

Як повідомили в Фундації, заплановано виготовити близько 35 тисяч закладок та відправити їх по усій Канаді до шкіл, танцювальних закладів та молодіжних організацій українців.

Окрім того, закладки отримають благодійники Шевченківської Фундації «як відзнаку пошани» від організації.

Нагадаємо, що Фундацію ім. Тараса Шевченка засновано 30 листопада 1953 у Вінніпезі при Видавничій спілці «Тризуб».

Нагадаємо, що нещодавно вийшов на великий екран фільм про Тараса Шевченка “Тарас.Повернення”, а також фільм “Безславні кріпаки”, в якому самурай Акайо і Тарас Шевченко рятують Україну.

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книги Тараса Шевченка: “Кобзар”, “Вибрані твори”, “Кобзар. Вибрані твори: видання-білінгва”, “Kateryna”, “Дитячий Кобзар”, “Щоденник. 12 червня 1857 - 13 липня 1858”, “Я так її, я так люблю…”, “Нові вірші Пушкіна і Шевченка”, “Кобзар. Повна нецензурована збірка”, “Кобзар”, “Повісті: Художник. Близнюки. Прогулянка із задоволенням та не без моралі”, “Тарас Шевченко - дітям”, “Кобзарик для маленьких патріотів України”.

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книги про Тараса Шевченка: Дмитро Чуб “Живий Шевченко. Невигадані оповіді”, Геннадій Боряк, Людмила Демченко “Слідчо-наглядові Тараса Шевченко. 1847-1859”,  Григорій Грабович, Михайло Назаренко “Тарас Шевченко в критиці. Том 1 Прижиттєва критика (1839–1861)”, Леонід Ушкалов “Шевченко від А до Я”, Іван Ковальов “Тарас Шевченко і царська цензура. Збірник документів”, Євген Сверстюк “Шевченко понад часом. Есеї”, Олександр Слободян, Оксана Яковина “Тарас Шевченко: істина - некомунікативна реальність”, Іван Дзюба “Тарас Шевченко. Життя і творчість”, Дмитро Степовик “Наслідуючи Христа. Віруючий у Бога Тарас Шевченко”, “ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко. DVD-диск”.

Зображення взято із сайту Шевченківської фундації.

Читайте також:

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту