Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/taras-shevchenko-i-samuraj-akajo-ryatuyut-ukrayinu/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Тарас Шевченко і самурай Акайо рятують Україну

04.12.2020
Відгук

Нова стрічка про Тараса Шевченка має вийти в прокат 31 грудня. Картина називається “Безславні кріпаки”. Під час засідання Ради з державної підтримки кінематографії було ухвалено рішення виділити на промо стрічки 400000 грн. За словами продюсера Дмитра Мінзянова,  фільм буде присвячено продюсеру Юрію Мінзянову, що пішов з життя у листопаді цього року.

“Безславні кріпаки” оповідають про боротьбу проти поневолення України, яку ведуть молодий Тарас Шевченко та його товариш - самурай українського походження на ім’я Акайо. Випадково опинившись на українській землі, самурай дуже зближується з Тарасом Шевченком, навчає його мистецтву східних єдиноборств, а сам пізнає національну культуру нашого народу. Події стрічки відбуваються 1844 року.

Нагадаємо, що “Безславні кріпаки” як проєкт здобули перемогу в конкурсі фільмів патріотичного спрямування Міністерства культури в 2018 році, отримавши державне фінансування у розмірі 19,6 млн грн. Загальний бюджет картини склав 27 млн грн.

Нагадаємо, що нещодавно вийшов на великий екран фільм про Тараса Шевченка “Тарас.Повернення”.

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книги Тараса Шевченка: “Кобзар”, “Вибрані твори”, “Кобзар. Вибрані твори: видання-білінгва”, “Kateryna”, “Дитячий Кобзар”, “Щоденник. 12 червня 1857 - 13 липня 1858”, “Я так її, я так люблю…”, “Нові вірші Пушкіна і Шевченка”, “Кобзар. Повна нецензурована збірка”, “Кобзар”, “Повісті: Художник. Близнюки. Прогулянка із задоволенням та не без моралі”, “Тарас Шевченко - дітям”, “Кобзарик для маленьких патріотів України”.

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книги про Тараса Шевченка: Дмитро Чуб “Живий Шевченко. Невигадані оповіді”, Геннадій Боряк, Людмила Демченко “Слідчо-наглядові Тараса Шевченко. 1847-1859”,  Григорій Грабович, Михайло Назаренко “Тарас Шевченко в критиці. Том 1 Прижиттєва критика (1839–1861)”, Леонід Ушкалов “Шевченко від А до Я”, Іван Ковальов “Тарас Шевченко і царська цензура. Збірник документів”, Євген Сверстюк “Шевченко понад часом. Есеї”, Олександр Слободян, Оксана Яковина “Тарас Шевченко: істина - некомунікативна реальність”, Іван Дзюба “Тарас Шевченко. Життя і творчість”, Дмитро Степовик “Наслідуючи Христа. Віруючий у Бога Тарас Шевченко”, “ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко. DVD-диск”.

Читайте також:

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту