Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/novyny-knyzhkovogo-svitu/prem-yera-filmu-pro-tarasa-shevchenka-vidbudetsya-24-veresnya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Прем'єра фільму про Тараса Шевченка відбудеться 24 вересня

22.09.2020
Відгук

24 вересня виходить в прокат стрічка “Тарас. Повернення”. Фільм присячений постаті Тараса Шевченка й осмисленню останніх трьох місяців перебування митця в засланні до Новопетровського укріплення в Казахстані. Зокрема, у художній формі розкривається драматична ситуація: Тараса Шевченка особисто помилував Олександр ІІ, але у Новопетровському укріпленні, де він відбуває заслання, вдають,ніби такого указу не знають. Особливу напругу вносить поява в сюжеті таємного агента, що працює над тим, аби Шевченкові ніколи не вдалося покинути військову фортецю. Нагадаємо, що у Новопетровському укріпленні Тарас Шевченко перебував з 1850 - по 1857 роки.

Процес роботи над фільмом відбувався на території України і Росії.

Режисером стрічки є Олександр Денисенко. У ролі Тараса Шевченка виступає Борис Орлов. Крім того, у фільми знялись такі відомі актори, як Богдан Бенюк, Олександр Пожарський, Роман Луцький, Ганна Топчій, Акнієт Оринтай.

Художній фільм знято за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книги Тараса Шевченка: “Кобзар”, “Вибрані твори”, “Кобзар. Вибрані твори: видання-білінгва”, “Kateryna”, “Дитячий Кобзар”, “Щоденник. 12 червня 1857 - 13 липня 1858”, “Я так її, я так люблю…”, “Нові вірші Пушкіна і Шевченка”, “Кобзар. Повна нецензурована збірка”, “Кобзар”, “Повісті: Художник. Близнюки. Прогулянка із задоволенням та не без моралі”, “Тарас Шевченко - дітям”, “Кобзарик для маленьких патріотів України”.

На сайті Книгарні “Є” можна купити такі книги про Тараса Шевченка: Дмитро Чуб “Живий Шевченко. Невигадані оповіді”, Геннадій Боряк, Людмила Демченко “Слідчо-наглядові Тараса Шевченко. 1847-1859”,  Григорій Грабович, Михайло Назаренко “Тарас Шевченко в критиці. Том 1 Прижиттєва критика (1839–1861)”, Леонід Ушкалов “Шевченко від А до Я”, Іван Ковальов “Тарас Шевченко і царська цензура. Збірник документів”, Євген Сверстюк “Шевченко понад часом. Есеї”, Олександр Слободян, Оксана Яковина “Тарас Шевченко: істина - некомунікативна реальність”, Іван Дзюба “Тарас Шевченко. Життя і творчість”, Дмитро Степовик “Наслідуючи Христа. Віруючий у Бога Тарас Шевченко”, “ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко. DVD-диск”.

Читайте також:

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня Конституції

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%