Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/tsikavi-pryhodnytski-knyhy-dlya-ditej-na-litni-kanikuly/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Цікаві пригодницькі книги для дітей на літні канікули

29.05.2019
Відгук

Літні канікули — це хороша можливість познайомитися з книжковим світом з іншої, більш цікавої сторони. Адже після уроків у школі ще є домашні завдання, що з кожним роком дедалі більше ускладнюються, і тому на прочитання книжок залишається не так багато часу.

Цікаві книги для дітей на літні канікули

Пригодницькі книги для дітей найкраще читаються влітку, коли ніщо не відволікає від захоплюючих світів, які ми спеціально відібрали серед багатьох інших і, немов почесного гостя, запросили з собою розділити відпочинок.

Хроніки Нарнії

Хроніки НарніїПригодницькі книги для дітей неможливо уявити без «Хронік Нарнії» Клайва Стейплза Льюїса. Четверо дітей, що відчинили двері шафи і відкрили для себе світ Нарнії. У них нічого б не вийшло, якби вони не вірили у дива. Сім частин фентезійної хроніки світу, де живуть могутній лев Аслан, дивовижні казкові істоти та звірі, що вміють розмовляти, а ще Біла Чаклунка, що має крижане серце. Сьюзан, Пітер, Едмунд і Люсі мають на власному прикладі мужності, сміливості та щирості довести, що добро перемагає зло. Чарівний та хвилюючий світ полюбився мільйонам дітям і дорослим через те, що Клайв Льюїс описує реальність з усіма її можливостями та загрозами через правдиву казку.

Час фентезі. Фелікс, Нет, і Ніка та банда Невидимих

Фелікс, Нет і Ніка та банда «Невидимки»

Вважаєте, що літні канікули — це нудно? Мабуть, ви не знайомі з книжкою «Фелікс, Нет і Ніка та банда «Невидимки». Так-так, Фелікс, Нет і Ніка навчалися у звичайній школі. Але вони мали життя, сповнене незвичайних пригод. Вони не були чарівниками, а просто могли витягнути руку. Правда, не зовсім так, як зазвичай піднімають руку, щоб відповісти на уроці. Як саме? Дізнавайтесь про це з книжки, відкривши яку, можна поринути у світ, де вистежуються банди, що грабують банки, де легко можна потоваришувати зі штучним інтелектом, знайти скарб і розкрити таємницю державного значення.

Світ Софії

Чотирнадцятирічна дівчинка Софія жила собі спокійно, аж раптом в один момент вона отримує на поштову скриньку (не на електронну пошту, а на справжню!) лист від незнайомця, у якому було написано «Хто ти?» і «Звідки взявся цей світ?». Після цього життя Софії стало сповненим пригод, про які вона ніколи навіть і не мріяла. Цей незнайомець виявився загадковим філософом, за допомогою якого дівчинка потрапила у мандрівку світом філософії — від мислителів Давньої Греції і аж до філософів сучасності. Книжка читається дуже динамічно і захоплює за рахунок незвичайної побудови оповіді і не менш незвичайних поворотів сюжету, що трапляються лише у справжніх детективах. Той, хто читає книжку «Світ Софії», потрапить у захоплюючі пригоди, про які більшість однокласників навіть не підозрює.

Дитячі пригодницькі книжки

Серія книжок Маргіт Ауер «Школа чарівних тварин»

Школа чарівних тварин

Дитячі пригодницькі книжки — це саме ті книжки, що дозволять відпочити від школи. Як не дивно, це книжки про школу. Серія «Школа чарівних тварин» — про те, що школа може бути настільки цікавою, що вчителька, наприклад, може відкрити таємницю чарівної зоологічної крамниці, завдяки якій кожен учень може отримати собі тварину-друга. Так, Іда отримує чарівного лиса Раббата, а Бенні собі також хоче дикого хижака. Не дивно, що після цього усе пішло шкереберть!

Трилогія Діани Вінн Джонс

Мандрівний замок Хаула

Дитяча художня література знає класичну класну трилогію «Мандрівний замок Хаула», «Повітряний замок» та «Будинок безлічі шляхів» — якраз по одній книжці на кожен місяць літа. Діана Вінн Джонс створила захоплюючий світ, у якому усе починається з того, що зла відьма перетворює дівчину Софі на відьму на старезну бабусю. Дівчина потрапляє в чарівний замок Хаула, де їй довелося укласти угоду з вогняним демоном, завдяки якому, власне, і рухається замок. І це лише початок.

Дівчина-гік. Міс досконалість

Дівчина-гік. Міс досконалістьКнижка Смейл Голлі «Дівчина-гік. Міс досконалість» уже здобула популярність англійською мовою. Відтепер вона доступна українською! Гаррієт Меннерс — шістнадцятирічна школярка, і вона не дуже звичайна, адже не надто часто заглядає в «Оксфордський словник», хоча і знає абсолютно все і навіть (нарешті!) — як правильно одягатися, знаходити спільну мову з однолітками і фарбуватися. «Дівчина-гік» — саме те, що стане в нагоді влітку, аби пригоди з книжок стали надійним помічником у пригодах справжнього життя!

Казки на ніч для дівчат-бунтарок-2

Казки на ніч для дівчат-бунтарок-2Опра Вінфрі, Бейонсе, Джоан Роулінг, Нефертіті, Марина Абрамович — ці жінки прожили цікаве і наповнене пригодами життя. Про це можна мріяти літніми вечорами, а можна читати по одній історії перед сном — усе завдяки книжці «Казки на ніч для дівчат-бунтарок-2»! Історій вистачить на усе літо. Кожний день — нова історія і нові пригоди у найрізноманітніших сферах — від вулканології до феодальної правительки!

Сині води

Сині водиПоїхати на море чи в гори може кожен. А як щодо того, щоб стати учасником битви під Синіми Водами — першої битви об’єднаного українсько-литовсько-білоруського війська проти татарської орди, в результаті якої українські землі здобули незалежність. Книжка Володимира Рутківського «Сині води» дозволить зануритися безпосередньо у вир подій та відчути події української історії не з шкільних підручників історії.

Серія «Коти-вояки»

Серія «Коти-вояки»Серія «Коти-вояки» уже завоювала шалену популярність серед дітей і підлітків. Запеклі бої і шалені пригоди, невідомі явища і дивовижна природа, мистецтво дипломатії та воєнна міць — усе це світ «Котів-вояків». Усього в оригінальній англійській версії 5 циклів і близько 40 книг, а українською перекладено вже більше 10. Не забудьте погладити свого кота і починайте читати першу книжку «На волю» вже зараз — бо літо скоро!

Діти капітана Гранта

Діти капітана Гранта«Діти капітана Гранта» на літніх канікулах читаються особливо цікаво. Адже пригоди земною кулею здаються реальнішими радше влітку, аніж взимку. Що там казати, влітку навіть процес вдягання займає не так багато часу. Що вже казати про неперевершений світ Жуля Верна? Пошуки загадкового капітана Гранта і безліч пригод — не така вже і вигадка. Зовсім не вигадка, коли читаєш книжку «Діти капітана Гранта». Карти, запах моря, океани, нові континенти, неочікувані повороти — про таку книжку влітку можна мріяти!


Також читайте:

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image