Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/pov-yazani-nytkamy-istoriyi-suchasni-istorychni-romany/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Пов’язані нитками історії: сучасні історичні романи

03.06.2020
Відгук

Якою б чудовою не була сучасність, завжди десь є початок історії. Як розвивалися країни? Що призвело до тих чи інших наслідків? Дуже часто, щоб розуміти контекст, потрібно звернутися до авторитетних джерел. На жаль, багато чого зі шкільних знань забувається – як же підтримувати це знання, як не за допомогою книг? Сьогодні наша добірка – саме про це!

Останній потяг до Стамбула.jpg«Останній потяг до Стамбула» Айше Кулін – це хороша історична книга, яку було визнано міжнародним бестселером і перекладено 23 мовами світу. Сельва – дочка оттоманського паші. Вона жила спокійно і безтурботно, адже в неї було все – статки, розкіш, освіта. Вона могла б здобути все, але любов до сина єврейського лікаря – Рафаеля Альфандарі – перевернула у її житті буквально все. Разом з ним вони вирушають до Парижу, де хочуть почати нове життя. Але слідом за ними приходять нацисти. Це один з тих зарубіжних історичних романів, які не відпускають до останнього, адже герої стають настільки близькими і рідними, що не хочеться читати завершення історії.

Конкістадори.jpgА якщо ви хочете прочитати історичний роман про іспанців, то «Конкістадори» Еріка Вуяра прийдуться вам до вподоби. Це роман про захоплення іспанцями Перу. Франсіско Пісарро з братами доведеться подолати складний та небезпечний шлях, щоб встановити владу іспанського короля на чужих недоброзичливих землях. Вони прагнуть влади та слави. Та чи здобудуть загарбники бажану перемогу?

Август.jpg«Август» Джона Вільямса цілком заслужено можна назвати одним з кращих історичних романів, він навіть здобув найвищу літературну винагороду США – Національну книжкову премію. Він вражає своєю детальністю та глибиною – це історія про історичний злам Риму – його перетворення на могутню імперію. Племінник Юлія Цезаря Ґай Октавій опиняється в самому вирі неймовірних подій, які приведуть його до гострих вершин влади. 

Каліґула.jpgІ римську тему у нашому списку продовжує «Каліґула» Саймона Терні – глибоке занурення в римську історію та водночас ретельне дослідження такої неоднозначної постаті, як Каліґула. Випадковий спадкоємець імператорського престолу Гай Германік за лічені місяці перетворюється в розважливого політика, головна мета якого – звеличення Риму. Але його оточують недовіра та зради, змови та вбивства, безумство і помста. А після жорстокої смерті його ім’я надовго закарбується в пам’яті людей як ославлення тирана та вбивці. Але чи так було насправді?

Везіть тіла.jpegКортить купити історичний роман про одну з найвідоміших звабниць в історії з незвичайною долею? Про ту, заради якої король Генріх VIII Тюдор зрікся католицької церкви і скоював багато лиха? Звісно, мова про неймовірну Анну Болейн! А чи ви знаєте, що сталося пізніше? Чим закінчилася ця історія? «Везіть тіла» Гіларі Мантел – це деталізована оповідь про те, що сталося далі. Адже після того, як Анна не змогла подарувати королю бажаного нащадка, марнославний Генріх відвернувся від неї. Він наказує вірному Томасу Кромвелю позбутися її будь-якою ціною…


Читайте також:

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
тільки сьогодні

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%