Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/poeziya-pro-yednannya-lyudskykh-dush/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Поезія про єднання людських душ

21.09.2020
Відгук

Тремтливе кохання пронизує нутро, бажання щомиті торкатися своєї коханої чи коханого не відпускає. Таким почуттям хочеться впиватися і насолоджуватися від першого закоханого погляду і аж до спалахування жагучої пристрасті. Книги з віршами про любов підсилять ваші почуття або занурять у солодку ностальгію про любов.

Галерея чуття. Частина 2.jpgЗбірка віршів різних авторів українських письменників «Галерея чуття. Частина 2» вміщує поетичні твори сучастих поетів та поеток. Сергій Жадан, Галина Крук, Катерина Калитко, Ігор Астапенко, Леся Мудрак, Сергій Савін, Джон Гнатів та інші говорять про любов у поетичних рядках. У когось вона невзаємна, у когось – вигадана, а ще хтось кохає безтямно та отримує у відповідь не менш палке почуття. Усі вірші супроводжують живописні роботи білоруського митця Сергія Гриневича.

Вірші Феліцити.jpgКомпозиційно складна та глибоко метафорична збірка поезій Оксани Луцишиної «Вірші Феліцити» охоплює не лише спробу осягнути та полюбити світ та себе в ньому. Через архетипні образи птахів, доріг, сузір'їв, Моря, Саду, Гори тощо авторка прагне щастя (Феліцита означає щаслива), намагається осягнути «дім буття» та віднайти любов у ньому.

Реп’яхи.jpgНедостатньо купити одну збірку віршів про кохання, бо ж одній книжці аж ніяк не вмістити усіх барв та різновидів любові. Однак у збірці «Реп'яхи» Сергія «Колоса» Мартинюка стільки барв величезної та всеохопної любові! У цій невеличкій збірці ви знайдете квінтесенцію любові до світу, жінки, природи, життя. Сергій Колос пише так мелодійно та проникливо, що мимоволі закохуєшся у світ разом з ним. Відчутно, що десь фоном у його голові виникає мелодія на слова власних віршів, Сергій ж бо є фронтменом гурту «Фіолет».

ЛовиLOVE.jpgБуває так, що вірші зарубіжних поетів ніяк не дорівняються до чуттєвої поезії українських авторів. Книжка віршів «Лови/LOVE» Миколи Гриценка невідступно продовжує традицію класичного любовного вірша Дмитра Павличка. Найсолодше та найбільш інтригуюче те, що вияви любові набувають найестетичніших виявів. Поки шаленіє людське кохання:

«Цілуються квіти червоні, гарячі
Зростаються стебла хмільні!..
І ми вже такі божевільно-незрячі,
І ми вже такі неземні»

Любов у рядках Миколи Гриценка набуває такого невинно-п’янкого характеру, що мимохідь переходить зі сфери земного почуття у піднебесну площину, однак тут же бачимо вічно молого Миколу, який юнаком бігає по полях за юним дівчиськом і зізнається у коханні.

Поезія Келії.jpgЛегендарний вісімдесятник Костянтин Москалець вже підкорив читачів та слухачів кількох поколінь своїми віршами, які було покладено на музику («Вона», або «Завтра прийде до кімнати», «Ти втретє цього літа зацвітеш», «Треба встати і вийти»). Збірка «Поезія Келії» допоможе вам глибше осягнути творчість талановитового поета, залюбленого у світ та життя, насолодитися доброзичливим гумором та приязню до земляків.

Якщо українських віршів вам не вистачить, то заходьте ще й на сучасні зарубіжні вірші.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image