Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyzhky-shcho-dadut-druzhnoho-kopnyaka/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Увійти в інтернет-магазин
Зареєструватись за допомогою
або
Увійти
15.01.2020
Відгук

Книжки, що дадуть дружнього копняка

Книжки з самопсихотерапії корисні для розвитку в емоційному та стресостійкому плані. Декому із нас потрібна не тільки підтримка оточуючих та друзів, а й не завадить самому зайнятися собою. Психологічна врівноваженість та емоційна стабільність також потребує підтримки, в чому можуть допомогти певні книжки, які запропонують практики із психоаналізу та самовдосконалення.

Підсвідомості все підвладне.jpg«Підсвідомості все підвладне»
Книжка для самопізнання від всесвітньо відомого тренера із самопізнання Джона Кехо «Підсвідомості все підвладне» нарешті вийшла українською і одразу заполонила увагу читачів. Що таке наша підсвідомість? Це незвідана і зовсім недосліджена місцина, у якій знаходяться всі наші приховані таланти та здібності. Автор у книжці дає практичні поради щодо того, як пробудити свій мозок і підкорити незадіяні ресурси підсвідомості і враз змінити своє життя на краще. 

12 правил життя. Як побороти хаос.jpg«12 правил життя. Як побороти хаос»
Книжки із психології купити в Україні можна у будь-якій кримниці, та в інтернет-книгарні «Є» ви знайдете більш вигідні для себе та вашого гаманця пропозиції. Однією із запропонованих книжок буде «12 правил життя. Як побороти хаос» канадського психолога Джордана Пітерсона. Автор подає свої ідеї щодо життя як мотиваційні поради, аргументуючи їх за допомогою досліджень із психології, біології, міфології та літератури. Багато закордонних читачів взяли ці правила як основні принципи для життя, чим спровокували суперечки та дискусії у інтелектуальних колах світу. 

Psychopath Free.jpg«Psychopath Free. Як звільнитись від токсичних стосунків і не стати жертвою»
Книжки із психології 18+ зазвичай стосуються стосунків у парі, подружніх зрад та практичних порад уникнення цього. Книжка «Psychopath Free. Як звільнитись від токсичних стосунків і не стати жертвою» Джексона Мак-Кензі відкриє для вас сторону відносин, де винуватцем усіх негараздів стає жертва, яка у свою чергу також винить себе у речах, які не робила і найбільше бажає примирення. Такі стосунки перетворюються на катування. Автор зі свого досвіду дає вказівки як розпізнавати такі стосунки не тільки у парі, а й на роботі чи у дружньому спілкуванні. 

Витончене мистецтво забивати на все.jpeg«Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем»
Кращі книжки для особистісного зростання просто не можуть обійтися без бестселера останніх років «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» Марка Менсона. Автор вчить, що негативний досвід у житті дуже корисний, позаяк ми його стараємося уникати всюди. Люди зазвичай прагнуть до ідеалу у всьому, стереотип який нам нав’язують із дитинства, але стоп! Зупиніться і зрозумійте, що не існує нічого ідеального, просто перестаньте гнатися за чимось примарним, тоді і розчарування буде меншим. Тільки програючи у чомусь, ми знаходимо сили йти далі, удосконалюватися і нарешті-таки зійти на вершину.Реєструйся та будь першим,

хто дізнається про нові акції Книгарні "Є"!