Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-z-psykholohiyi-shcho-dopomozhut-zrujnuvaty-stinu-neporozuminnya/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги з психології, що допоможуть зруйнувати стіну непорозуміння

12.05.2021
Відгук

Вона і він про секс.jpgАби будувати гармонійні відносини, спочатку треба навчитися розуміти себе та свого партнера. Бо іноді наші проекції та здогади заважають побачити реальну суть речей. Збіґнєв Лєв-Старовіч у книзі "Вона і він про секс" описує найбільш розповсюджені явища у сексуальних та психологічних стосунках. А випадки з життя інших людей допоможуть поглянути на власну ситуацію з другого боку.

Слухай своє тіло.jpgПодружитися із собою та сприймати поведінку найближчої людини свідомо навчить книга Ліз Бурбо "Слухай своє тіло, найкращого друга у всьому світі". Кожній частині нашої особистості та фізіології тут присвячений окремий розділ, подані приклади та фінальні афірмації. А завдяки кишеньковому формату цю книгу зручно брати з собою всюди.

Чому ми кохаємо.jpg"Чому ми кохаємо? Природа й хімія романтичних почуттів" Гелен Фішер відноситься до тих книг про взаємовідносини, що розкривають відомі питання з неочікуваного боку. Розуміння процесів, що відбуваються у мозку та тілі під час стану закоханості, любові чи пристрасті розкладе по полицях всі особливості поведінки в різні періоди стосунків.

Секрети чоловіків, які має знати кожна жінка.jpgДоробок Барбари де Анджеліс включає книги про стосунки для дівчат, що трохи заплуталися та шукають відповідей. Наприклад, у книзі "Секрети чоловіків, які має знати кожна жінка" іронічно викладено різницю між психологією чоловіків і жінок, охоплено теми таємниць сильної статі та описані способи розпізнавання тих, що токсично впливають на партнера.

Подолати страх близькості.jpgДоробок Ілсе Санд – це книги з психології стосунків між людьми, що обережно ведуть шляхом розуміння себе. Книжка "Подолати страх близькості" розкаже, як припинити постійно очікувати ударів долі і цим відгороджуватися від можливостей побудувати гармонійні стосунки.

Збудуй міцну сім'ю. Покрокова інструкція.jpgРоботи Ґері Чепмена не покидають топ-5 книг про стосунки. Нова книга "Збудуй міцну сім'ю. Покрокова інструкція" – черговий бестселер, де описані 12 думок, що їх варто пропрацювати, аби до кінця зрозуміти сутність сімейних взаємин. Цікаві вправи наведені тут теж стануть у нагоді.

Чоловічий погляд на стосунки.jpgЧитати книги для щасливих стосунків рекомендується заздалегідь, аби не припускатися прикрих помилок у майбутньому. Познайомтеся із книжкою "Чоловічий погляд на стосунки" Олексія Скурихіна аби дізнатися, як навчитися проживати болісні ситуації, віднаходити спокій, поновлювати енергетичні запаси та з готовністю рухатися далі.

Як виходити заміж стільки разів скільки захочете.jpg"Як виходити заміж стільки разів скільки захочеться" пропонує дізнатися своїм читачкам Ірена Карпа. З гумором та подекуди цинічно авторка з власного досвіду описує варіанти розвитку стосунків та запевняє, що головне лишатися собою та насолоджуватися життям у цьому повному протиріч світі. А щастя для кожного своє. 

Жінки, які кохають до нестями.png"Жінки, які кохають до нестями" Робін Норвуд покликана допомогти побачити, де справді щирі стосунки, які варто плекати, а де аб'юзивна залежність, якої краще позбутися. Розібрані по цеглинках історично вкорінені погляди та нюанси жіночої психології тут розглянуті чесно і без прикрас.

Дошлюбний секс чи платонічне кохання.jpg"Дошлюбний секс чи платонічне кохання?" Олександра Свєтогорова є міркуваннями на тему сексуальної революції та доцільності класифікувати будь-які відносини в рамках цих двох понять. Ці філософські роздуми підштовхнуть до аналізу власних взаємин.

Мистецтво любові.jpgЯкщо ви витончена меланхолійна натура, то шукати відповідей про природу романтичних почуттів можна у книзі Еріха Фромма "Мистецтво любові". Автор, наче терплячий наставник, розмірено мандрує духовним і моральним аспектами міркуючи, чим же насправді є любов, чи треба бути зрілою особистістю, аби осягнути її велич.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image