Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-pro-zhyttyevu-mudrist-ta-pozytyv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги про життєву мудрість та позитив

02.03.2020
Відгук

Іноді треба лише призупинитись і відпочити, коли у голові повний безлад, нерви розхитані, а рішення на безліч важливих питань просто даремні. Зупинитись, щоб набратися спокою та життєрадісності, ніколи не пізно. Звісно, це треба робити з книгою, яка спрямує на шлях змін та надасть чудового настрою. Ми, в свою чергу, зробили невеличку добірку книг для саморозвитку, які допоможуть вам налаштувати своє життя і думки тільки на позитив. 

Мудрі книги для жінок


Викинь мотлох із життя.jpgКнига Марі Кондо «Викинь мотлох із життя» від видавництва «Клуб сімейного дозвілля» стверджує, що зайвий мотлох в будинку заважає й має негативний вплив на настрій. Книга дійсно переверне ваше сприйняття про прибирання. Адже спершу, автор пропонує вам навести порядок у голові, сформувавши у свідомості картинку чистого помешкання, у яке приємно повертатись, і пояснює, що і як для цього робити.  

Мистецтво війни.jpgМудрі книги для чоловіків від видавництва «Видавництва Старого Лева» автора  Сунь - дзи «Мистецтво війни» можна розбирати на цитати. Ви зможете виокремити для себе важливі речі, які допоможуть у житті, а також допоможуть по іншому приймати рішення. Книга перш за все про роботу над собою, пізнанні себе, побудову планів, мотивацію, віру в себе. Автор радить, яким шляхом потрібно користуватись у реалізації себе. 

7 звичок надзвичайно ефективних людей.jpgКниги, які змінили життя відомих людей набирають великої популярності. А книга Стівена Кові видавництва «Клуб сімейного дозвілля» «7 навичок надзвичайно ефективних людей» вже встигнула позитивно вплинути на життя багатьох людей в усьому світі, особливої уваги вона здобула у Ларрі Кінга, Білла Клінтона, Стівена Форбса. Якщо бажаєте скерувати свій творчий потенціал у вірний напрям та змінити своє життя на краще, то просто наважтесь перегорнути сторінку.  

Сила волі. Шлях до влади над собою.jpgКниги, які вчать мудрості зазвичай виховують важливі риси у людині. Ось наприклад книга Келлі Макґоніґал видавництва «Наш Формат» «Сила Волі. Шлях до влади над собою» якраз і виховує найголовнішу людську рису – силу волі. Це велика частина що формує і впливає на наше життя. Книга мотивує до змін, а дивовижне те, що вона надає багато технік та вправ до виконання, які сприяють скорішому прогресу. 

Витончене мистецтво забивати на все.jpegКращі книги з саморозвитку 2019 року нараховують велику кількість, але книгу Марка Менсона від видавництва «Наш Формат» «Витончене мистецтво забивати на все. Нестандартний підхід до проблем» згадують найчастіше. Насправді, автор з самого початку попереджає, що відповіді на питання він не дасть. Проте, ви отримаєте чудову їжу для роздумів. Книга пояснює, що кожна людина, а перш за все ми самі – звичайна людина, а не всесильне божеств, і тому не потрібно звалювати на себе непосильну ношу, контролювати все і намагатись вичавити із себе все можливе й ні, бо ніхто не застрахований від помилок.Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
Знижки до -40%