Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/knyhy-pro-lyubov-nehatyvnykh-personazhiv/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Книги про любов негативних персонажів

25.05.2020
Відгук

Казкові принци все рідше  з`являються на сторінках любовних романів. Зараз в моді «погані» хлопці! Палкі, пристрасні і норовливі красені — викрадають серця молодих читачок і доводять, що так вміють робити лише вони. Сьогодні ми пропонуємо ваші увазі декілька відмінних романів про кохання, де привабливі поганці закохуються у милих дівчат.

Добірка книг про поганих хлопців

Книга Балтиморів.jpg«Книга Балтиморів» — від автора легендарного детектива «Правда про справу Гаррі Квеберта» —  це лірична родинна сага, сюжет якої пролягає крізь примхливі повороти долі трьох поколінь родини Ґольдманів і розкриває безліч суперечностей  у питаннях про силу братерства. Зростаючи у різних містах троє братів пройшли безліч випробувань на шляху до дорослого життя, вони усі мали почуття до сусідської дівчини, але на кожного вони вплинули по різному. Це книга про хуліганів та любов, а також про дружбу, яка залишились у їхніх серцях назавжди. 

Майстерня ляльок.jpg«Майстерня ляльок» —  це одна із найдоречніших книг про хлопця, який знущається над дівчиною, а потім закохується у неї. Айріс прагне бути художницею. Проте вона вимушена працювати лялькаркою на жахливу, ледь не божевільну майстриню пані Солтер. Її оселя стала для нашої героїні в’язницею. Колекціонер Сайлас думає, що зможе врятувати Айріс... Зробивши з неї свою іграшку… І йому б усе вдалося, однак на заваді став таємничій художник Луї. І кохання Айріс до нього все змінило. 

Опісля.jpgЮна американська письменниця Анна Тодд вражає читачів неперевершеною романтичною історією під назвою «Опісля». Ця книга про про суперечку хлопця і дівчини, яка лише розпалює вогонь стосунків. Історія кохання хорошої дівчинки Тесс і поганого хлопця Гардіна — палкого, несподіваного і в той же час неабияк турботливого та довірливого. Авторка міцно тримає читацьку увагу в напрузі, щоб змусити кожного дочитати цю історію до кінця. 

Книги про поганих підлітків

Усе, чого ми бажали.jpgЩе один сучасний американський роман від не менш талановитої письменниці Емілі Гіффін «Усе, чого ми бажали» —  це глибоко емоційна книга про поганих підлітків, які змушені нести тягар своєї інакшості, а також про їхніх батьків які всіляко відстоюють права своїх дітей на те, щоб бути справжніми. З сюжетом внаслідок несподіваного скандалу із компроментуючою світлиною, щасливе майбутнє дітей і репутація їх батьків потрапили під загрозу. Головні герої постають перед численними складнощами і вибором врятувати себе і знеславити інших, чи пуститись у тривалу боротьбу за справедливість.Читайте також:

Отримай знижку