Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dobirka-knyh-pro-dyva-ta-lyubov/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Добірка книг про дива та любов

18.05.2020
Відгук

Історії про кохання та  пригоди що надихають, століттями чарують читачів, змушуючи тремтіти в очікуванні закінчення. Трагічні історії, де на героїв чекає все, окрім омріяного щастя межують зі світлими розповідями про дружбу та таємничі пригоди, поринути в які запрошуємо з героями наступних книг.

Дім дивних дітей.jpgНайцікавіші книги світу про дива та любов неможливо перераховувати, не згадавши «Дім дивних дітей» Ренсома Ріґґза. фентезійними творами якого захоплюється весь світ. Втративши дідуся за загадкових обставин, Джейкобу доведеться пірнути у вир див та спогадів, фактів, що призведуть до фантастичних відкриттів таємничого острову, простір і час на якому завмерли. Вишукані готичні ілюстрації та динамічний сюжет створює при читанні атмосферу таємниці та напруження, відірватись від якого вкрай важко до останньої сторінки.

7 звичок високоефективних підлітків.pngКниги, які варто прочитати підлітку у легкому стилі, допоможуть розібратись у проблемах на шляху дорослішання, навчать тому, як керувати власними бажаннями на шляху до успішного майбутнього. У книзі «7 звичок високоефективних підлітків» автор відкриває секрети планування та необхідності самореалізації, даючи юним читачам корисні настанови. Хіба бути щасливим і впевненим у собі та порозумітись з однолітками це не диво? Відповідь шукайте на сторінках цієї книги. 

Щоденник кота-вбивці.jpgКниги для гарного настрою можуть цілком неочікувано зробити похмурий день сонячним, лише варто відкрити її перші сторінки. Книга Енн Файн «Щоденник кота-вбивці» - це цікаві та смішні нотатки, що веде кумедний кіт Тафі. Кому не до душі коли його годують та пестять? Проте у хитрого та милого Тафі свої погляди на те, що відбувається у його будинку. Бешкетні та іронічні, пригоди цього кота подарують вам не лише гарний настрій, а й любов до книжок та жагу продовження.

Між небом і землею.jpgКниги про добро, що вже стали класикою, здатні перенести кожного читача в історію, межі якої зливаються у вишуканий роман, головні герої якого зачарують своєю унікальністю.  У книзі Марка Леві «Між небом і землею» неймовірно багато роздумів та ніжної романтики, осягнути які можливо лише довірившись течію історії. Життя самотнього архітектора змінює поява гарної незнайомки Лорен, яка виявляється...привидом. Потрапивши в жахливу аварію, дівчина опиняється в комі, балансуючи між світом та темрявою. Чи під силу Артуру допомогти їй повернутися у світ живих? Насправді Артур безсилий перед смертю, проте добро та любов здатні на справжні дива!

Галерея котів.jpgКниги для естетів здатні здивувати оригінальністю не лише любителів якісної літератури, а й чудових ілюстрацій, професіоналів, для яких розрізнити представників різних шкіл живопису не складає труднощів. У своїй дивовижній книзі «Галерея котів» Сьюзан Герберт майстерно переробила шедеври світового мистецтва, надавши їм риси котів! Вишукана акварель та унікальна фантазія подарувала нам 63 відомих полотна європейських художників, серед яких Мікеланджело та Ботічеллі, полотна яких здобули милі котячі хвости та мордочки. Незвичні персонажі — коти та кішки подарують задоволення від перегляду чудових картин, а стислий путівник епохами та стилями живопису робить книгу ідеальною енциклопедією мистецтва для початківців!


Читайте також:

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image