Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/khudozhni-knyhy-v-yakykh-umilo-poyednano-tradytsiyi-ta-suchasnist/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Художні книги, в яких уміло поєднано традиції та сучасність

04.11.2020
Відгук

Кожна країна – унікальна культура, звичаї та традиції. І що як не книжка, після звісно мандрів, найкраще може познайомити нас з будь-якою країною на мапі? Тож запрошуємо у літературну мандрівку світової культури.      

Бог скорпіон.jpgХудожні книги про культуру різних країн обігрують культурні факти чи особливості найрізноманітнішими шляхами. Притча «Бог Скорпіон» Вільяма Ґолдінґа хоч і алегорична оповідь на суспільство часів автора, та все ж відтворює життя різних груп населення  Єгипетського царства. І Ґолдінґ робить це напрочуд правдиво. 

Кар'єра Ругонів.jpgЕміль Золя у своєму романі «Кар’єра Ругонів» також досить вдало зображає французьку епоху середини 19 століття. У центрі сюжету роману одна сім’я, провінційне містечко та державний переворот у Франції. Золя з точністю хірурга, описує життя родини, кожний її рух, психологічний стан, емоції, наміри та дії членів родини. І це все на тлі соціальних та державних перепитій та заворушень. 

Книги про переїзд в країну часто надихають читачів або викликають відчуття заздрості. Але як би там не було, такі книжки читати завжди цікаво. 

Рік хюґе по-данськи.jpg«Рік хюґе по-данськи. Секрети найщасливішої країни у світі» Гелен Расселл і «Рік у Провансі» Пітера Мейла – це розповіді авторського досвіду переїзду до Данії та Провансу. Як мрії, очікування та стереотипи проживання у найбажаніших місцях світу розбиваються об реальність. Які нові виклики, перешкоди та випробування випадають героям? Відповіді – у цих виданнях. Також у них є величезний акцент на культурні особливості, менталітет, традиції цих регіонів.

Кращі книги про країни світу: Канада, Японія, Італія.

Мій Квебек.jpg«Мій Квебек. Люди, мови і життя у Квебеку і навколишній Канаді» Євгена Лакінського – це цікаве дослідження історії канадської провінції. Дотепна розповідь автора зачіпає найголовніший аспект Квебеку – його власну ідентичність. Він інший, ніж інші частини Канади. Він різноманітний, із власними проблемами,  історією боротьби та перемогами. Цю особливість так і   хочеться пізнавати й пізнавати. 

Мій Токіо у свята і будні.jpg«Мій Токіо у свята і будні» Олени Кулінич – знайомить читачів із таємничою та загадковою Японією. Але Японія у цій книжці постає не стереотипною країною далекого сонця, сакури, саке та самураїв. Це історія справжньої, буденної Японії з уст українки, яка десять років жила у Токіо. 

Ловець невинних душ.jpgДетективний роман «Ловець невинних душ» переносить нас у «вічне місто». Разом з головними героями пориньте у таємниці Риму та спробуйте розгадати містичні вбивства, які сколихнули італійську столицю. І варто попередити, що місто тут далеко відходить від звичних туристичних маршрутів.     

Міністерство граничного щастя.jpgХудожні книги про Азію багатогранні. Вони різноманітні, як і сама частина світу. Роман Арундаті Рой «Міністерство граничного щастя» про багатокультурну Індію, кашмірський конфлікт та життя в умовах зіткнень та суперечок. Авторка, з властивою їй поетичністю, підіймає надважливі, часто болючі, теми індійського суспільства та людства загалом.

Надруковано в Бейруті.jpg«Надруковано в Бейруті» Дуейги Жаббура іронічно розповідає про сучасне ліванське. У центрі сюжету письменник, який не може видати свій рукопис. Остання надія – найстаріше видавництво міста, у якому герой починає працювати коректором. Його текст таки опубліковують та письменник розуміє, що видання зовсім не призначене для потрапляння у книгарні. Бо хто ж продаватиме простим людям книжку, надруковану на папері для банкнот?

Художник хиткого світу.jpg«Художник хиткого світу» Кадзуо Ішіґуро занурить кожного в особливості східного мислення та світосприйняття. Художник-герой роману у війні втрачає сина та дружину. Він старіє, більше не малює, а тільки блукає знайомими місцями та раз за разом проживає свою неоднозначну історію. 

Купити сучасні книги з цієї добірки, а також багато інших ви зможете в інтернет-магазині.

Читайте також:
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня Конституції

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%