Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/blog/e-shcho-chytaty/dobirka-knyh-pro-znyknennya-lyudej/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Добірка книг про зникнення людей

02.06.2020
Відгук

Ми живемо не в ідеальному світі, де іноді відбуваються такі жахливі речі, як зникнення чи вбивства людей. Зізнайтесь, вам завжди було трохи цікаво, про що думають вбивці та викрадачі? А як почуваються жертви? Чи можливо після таких подій повернутись до звичайного життя? Сьогодні ми підготували добірку книжок, де спробуємо знайти відповіді на ці питання. 

Кімната.jpgЗ книг трилерів нещодавно отримала свою екранізацію книга про викрадення головної героїні – «Кімната» Емма Доног'ю. Маленький Джек, якому нещодавно виповнилося п’ять років, все життя живе у кімнаті зі своєю мамою. Сім років тому її викрав Старий Нік, і для неї кімната – це в’язниця,  дитина – єдина розрада. Та от вона нарешті ризикує, щоб втілити єдиний план втечі, який в неї є. Це важка історія про викрадення і життя у полоні, про надзвичайну любов до життя і сміливість.

Зникнення Стефані Мейлер.jpg«Зникнення Стефані Мейлер» Діккера Жоеля – це одна з тих книг з таємницями, які швидко стають бестселерами. Капітан 100% - ідеальний детектив, який розкривав усі справи, за які брався. Аж от, саме перед рішенням відправитись на заслужений спокій, у його житті з’являється журналістка Стефані Мейлер, яка доводить до його відома, що… В його найпершій справі він допустився фатальної помилки. Скоро таємнича журналістка зникає, а головний герой вирішує відкласти свою відставку і розібратися в цій заплутаній справі.

Крейдяна Людина.jpegЯкщо ви шукаєте книга-детектив та триллер в одному флаконі, то «Крейдяна Людина» С. Дж. Тюдора – це саме те, що вам потрібно. П’ятеро друзів, які знають одне одного з дитинства, зіштовхуються зі своїм минулим знову… Колись давно сорокарічний Ед зі своїм шкільним вчителем врятував дівчинку Елізу, яку опісля знайшли в лісі без голови. І от тепер його друг Міккі повідомляє йому, що знає, хто вбивця. На наступний день знаходять його тіло з намальованим крейдяним чоловічком в кишені. Саме за допомогою крейди друзі колись передавали одне одному зашифровані послання. Хто же вбивця і чи вдасться друзям розкрити жахливі таємниці?

Зникнення президента.jpgА іноді хочеться купити книги кримінальний триллер про змови та зради на державному рівні. Що приховує президент? «Зникнення президента» Джеймса Паттерсона – це історія про нестабільність та приховану силу владотворчого апарату. Це моторошний та аутентичний роман про уразливість націю і внутрішні бродіння. Коли народ охоплює страх, він звично звинувачує владу, під підозрами знаходиться сам президент, який раптом зникає… Це актуальний бестселер New York Times, який було продано накладом понад мільйон примірників!

Зникнення.jpgА насамкінець рекомендуємо згадати класику дев’ятнадцятого століття. «Зникнення» Елізабет Гаскелл – це вибрані твори жанру готичної прози. Тут повісті, оповідання та нариси, які поєднують у собі містику і реалізм, сповнені таємницями та жахливими злочинами. Ідеальний варіант для читання увечері – авторка майстерно створює атмосферу легкого гумору та страшної таємниці. Не пропустіть, адже саме з таких творів виросли сучасні жанри трилерів та жахастиків, які всі ми так любимо.Читайте також:

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Знижки до дня Конституції

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%