Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/yuriy-mitsik/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Юрій Мицик - книги та біографія

Юрій Мицик

Юрій Мицик – український історик, джерелознавець, а також археограф та публіцист. Народився 30 грудня 1949 року у Дніпропетровську, в тому ж місті закінчив історичний факультет Дніпропетровського держуніверситету. 

Книги Юрія Мицика стосуються насамперед козацької доби та церковної історії. Письменник вивчає козацькі літописи, а його твори висвітлюють біографію визначних діячів того часу, таких як: гетьмана Івана Виговського, митрополита Іларіона, Івана Сірка та інших. У 1994 році дослідник став священником Української православної церкви Київського патріархату. З 1996 року працює у Національному університеті «Києво-Могилянська Академія». Також Юрій є одним з засновників «Просвіти» у Дніпропетровській області і головою районного Фонду культури. У 2005 році нагороджений знаком "Відмінник освіти України".

Його літературний доробок налічує понад 1700 праць, за своє життя автор неодноразово приймав участь у міжнародних наукових конференціях в Україні, Білорусі, Росії, Польщі, Німеччині, Данії, Італії і не тільки. Серія книжок Юрія Мицика «Український голокост 1932-1933. Свідчення тих, хто вижив» вміщують в собі не лише гіркі спогади, а й документальні матеріали. Сам письменник, стільки років працюючи з важкими свідченнями, ставив собі за мету не допустити забуття цієї страшної трагедії українського народу. 

Купити книгу Юрія Мицика можна у будь-якій книгарні нашої мережі, вони сповнені фактами, які не так легко вихопити в інтернеті. Письменник не один рік працював в архівах, збираючи народні свідчення про життя того часу.

Любите поезію? Зазирніть у збірки віршів Володимира Яворівського, який вражає своєю глибиною.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image