Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/volodimir-yavorivskiy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Володимир Яворівський

Володимир Яворівський

Життєпис

Книги Володимира Яворівського охоплюють не лише життєві шляхи видатних людей, які творили українську культуру та історію, а й звичайні розповіді та яскраві образи з детально розписаними характерами.

Володимир Яворівський — український письменник, політик, громадський діяч, член Спілки письменників, автор різножанрових творів. Народився 1942 року в селі Теклівка на Вінниччині. 1964 року закінчив філологічний факультет Одеського державного університету ім. І. Мечникова. 

У різні роки працював кореспондентом, редактором, літредактором багатьох видань, кіносценаристом, завідувачем відділу прози та заступником головного редактора журналу «Вітчизна». На Першому каналі українського радіо Національної радіокомпанії України вів авторську програму «20 хвилин з Володимиром Яворівським», яка була знята з ефіру через зміну влади у 2010 році.

Вірші Володимира Яворівського стали початком шляху в літературі. Коли Михайло Стельмах запросив автора на своє п'ятдесятиріччя, то зацікавився віршами автора та навіть допоміг їх надрукувати. 

Дебютом Володимира Яворівського стала збірка оповідань «А яблука падають», яка була видана у 1968 році. Повість у новелах відразу привернула увагу критиків своєю образністю, метафоричністю та особливим художнім мисленням молодого письменника.

Твори Володимира Яворівського дивують різноманітністю жанрів та майстерністю передачі внутрішніх переживань героїв. Серед найвідоміших книг: «Іван Окаянний. Найстрашніші дні гетьмана Мазепи», «Вони були, вони є. Про великих українців зблизька», «Марія з полином наприкінці століття», «Автопортрет з уяви» та інші.

Твори Євгена Сверстюка сповнені духом високого ідеалізму, розповідають про вірність цінностям, які не можуть зламати найтяжчі життєві обставини.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -35% майже на ВСЕ

Діє до 16:00 12.05.2021

Промокод: 35-READ

*діє на 85% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 35%