Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/volodimir-yavorivskiy/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Володимир Яворівський - книги та біографія

Володимир Яворівський

Книги Володимира Яворівського охоплюють не лише життєві шляхи видатних людей, які творили українську культуру та історію, а й звичайні розповіді та яскраві образи з детально розписаними характерами.

Володимир Яворівський — український письменник, політик, громадський діяч, член Спілки письменників, автор різножанрових творів. Народився 1942 року в селі Теклівка на Вінниччині. 1964 року закінчив філологічний факультет Одеського державного університету ім. І. Мечникова. 

У різні роки працював кореспондентом, редактором, літредактором багатьох видань, кіносценаристом, завідувачем відділу прози та заступником головного редактора журналу «Вітчизна». На Першому каналі українського радіо Національної радіокомпанії України вів авторську програму «20 хвилин з Володимиром Яворівським», яка була знята з ефіру через зміну влади у 2010 році.

Вірші Володимира Яворівського стали початком шляху в літературі. Коли Михайло Стельмах запросив автора на своє п'ятдесятиріччя, то зацікавився віршами автора та навіть допоміг їх надрукувати. 

Дебютом Володимира Яворівського стала збірка оповідань «А яблука падають», яка була видана у 1968 році. Повість у новелах відразу привернула увагу критиків своєю образністю, метафоричністю та особливим художнім мисленням молодого письменника.

Твори Володимира Яворівського дивують різноманітністю жанрів та майстерністю передачі внутрішніх переживань героїв. Серед найвідоміших книг: «Іван Окаянний. Найстрашніші дні гетьмана Мазепи», «Вони були, вони є. Про великих українців зблизька», «Марія з полином наприкінці століття», «Автопортрет з уяви» та інші.

Твори Євгена Сверстюка сповнені духом високого ідеалізму, розповідають про вірність цінностям, які не можуть зламати найтяжчі життєві обставини.

Сортувати по
Автопортрет з уяви
-55%
Автопортрет з уяви
Володимир Яворівський
179 грн
81 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image