Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/yuliya-smal/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Юлія Смаль

Юлія Смаль

Життєпис

Твори для дітей Юлії Смаль розраховані як на найменших, так і на тих, хто вже опанував комп’ютер та на всю спілкується з ровесниками. Письменниці притаманне тонке розуміння душі малечі, що проявляється в її книгах. Біографія Юлії Смаль досить своєрідна, оскільки поєднала літературну творчість із захопленням хімією. За першою освітою авторка – хімік, і навіть викладала цей предмет нетривалий час у школі. Можливо, саме звідти вона черпала психологічні портрети своїх героїв, а щільне спілкування з дітьми дозволило тонко відчути захоплення своєї майбутньої цільової аудиторії. Перші твори письменниця викладала в мережі Інтернет, згодом публікувала в районних виданнях, однак справжня популярність прийшла до неї після переїзду за кордон. Юлія Смаль – це, безумовно, представниця нової літературної генерації, чий розквіт припав на 2010-ті роки. Досить цікавою для підлітків стане книга «Як я була ботом». В ній письменниця описує свій реальний досвід роботи ботом на одному з сайтів та знайомить читача зі специфікою мережевого життя. Реклама і хитро підготовлений маркетинг, які вміло та непомітно маніпулюють нашою психікою, спеціально підготовлені «тролі» та хейтери, котрі лише на перший погляд видаються віртуальними хуліганами, але насправді виконують чітко поставлені завдання, інтернет-злочинці… Книга стане справжнім підручником з техніки безпеки в соціальних мережах. Автор наголошує на необхідності дотримання інтернет-гігієни, збереження поваги при віртуальному спілкуванні, вчить, як уберегти психіку від висміювання та знущань. 

Казки Юлії Смаль розраховані не лише на найменших читачів. Вони підійдуть і підліткам, і юнакам, і, деякою мірою, дорослим людям. Прикладом цього є книга «Хто повірить Елеонорі Чайці?». Вона вчить вірити в чудо та кохання і є справжньою різдвяною історією. Також читачам сподобаються книги Ніки Нікалео.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -30% на ВСЕ

Діє до 11:00 01.12.2020

Промокод: CYBER30

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%