Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/nika-nikaleo/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Ніка Нікалео

Ніка Нікалео

Життєпис

Купити книги Ніки Нікалео варто кожному, хто захоплюється жіночою прозою та любить неповторне місто Львів. Саме його атмосфера головним чином вплинула на творчість письменниці. Книги Ніки Нікалео буквально просякнуті ароматом львівської кави, цоканням бруківки, історією та архітектурою цієї перлини Західної України. Авторка ще з юності займалася творчістю, однак шлях до першої виданої книги був досить довгим. Вона отримала дві освіти (журналіста й фінансиста), працювала перекладачем та літературним редактором. З часом, реалізувавшись як письменниця, Ніка Нікалео почала вести тематичну передачу на Львівському обласному телебаченні й стала ідейною натхненницею Львівського жіночого літературного клубу. Останній є неформальною організацією сучасних українських майстринь слова. Вони проводили періодичні зустрічі, обговорювали творчі здобутки одне одного, ділилися планами. Саме під егідою Львівського жіночого літературного клубу вийшли збірки «Львів. Шоколад. Кам'яниці», «Львів. Спогади. Кохання», «Львів. Пані. Панянки». В них вміщені й твори Ніки Нікалео. Ці видання наповнені особливою львівською мелодійністю та передають тендітність і, водночас, силу жіночої душі. Їх дуже приємно читати восени, з філіжанкою кави, коли за вікном не вщухає рясний дощ, а поруч на колінах солодко муркоче кіт, і нікуди не треба поспішати. 

Купити книги Ніки Нікалео можна у мережі магазинів «Книгарня «Є». Вони є чудовими антидепресантами, які позитивно впливають на душу. Ці книги – чудовий зразок жіночої прози, що найкраще передає її основні тенденції та характер. В даному ключі читачам підійдуть і твори Надії Гуменюк.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 11%

Промокод діє до 18:00 01.10.2020

Промокод: YE11

*діє на 99% асортименту

Отримай додаткові -11%