Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/yanush-korchak/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Януш Корчак - книги та біографія

Януш Корчак

Януш Корчак - видатний польський письменник, педагог-новатор та гуманіст, який стверджував, що словом можна вилікувати будь-яку душу, залікувати душевну травму, незалежно від її масштабів та розмірів. Характерно, що його книги не мають часових рамок, а тому будуть актуальними ще довго. Все своє життя він присвятив роботі з обездоленими дітьми, які не отримали належної ласки та турботи, а також з дітьми-сиротами. Своїми книгами Януш Корчак хоче показати свій гуманний підхід у вихованні дітей, щоб потім зробити цей світ хоч трішки добрішим для нас всіх. Головна думка, яка чітко прослідковується в творах автора про те, що для благополучного майбутнього необхідно реформувати виховання дітей.

Як стверджував сам автор, розгортання війн, насилля і всіх інших речей це ознака того, що цим людям у дитинстві батьки або не розповіли про те, як влаштований світ або те, що ці діти не відчували кохання з боку дорослих. Щоб передати всю свою любов до дітей,  він в часи Другої світової війни не покинув дітей, хоча міг врятувати своє життя втечею із гетто. Але він цього не зробив, бо не уявляв, як можна було покинути дітей напризволяще. Цим вчинком він підписав собі смертний вирок. Найбільш відомою із книг Корчака Януша  є книга «Як любити дитину» - книга про виховання номер 1 у світі. Це не просто книга, це енциклопедія з виховання від немовляти грудного віку до становлення особистості.

В книзі подано чіткі рекомендації, м’який ліризм слова, цікаві метафори та безцінний досвід автора. Саме тому книга протягом багатьох років залишається настільною книгою мільйонів батьків по всьому світу. З біографії Януша Корчака назріває очевидний висновок: ця людина була з великим серцем і чистою душею. Весь свій досвід та думки він встиг перенести на свою творчістю, яку ми маємо змогу вільно і без проблем вивчати та поширювати.

Наш наступний автор не з чуток знає, як правильно виховувати дітей, адже вона сама є мамою з досвідом. Наступним автором буде Анна Бикова, купити книги можна у мережі магазинів «Книгарні Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image