Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/anna-bikova/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Анна Бикова

Анна Бикова

Життєпис

Становлення емоційного інтелекту важлива частина розвитку дитини. Ці та інші аспекти розвитку дитини представлені у книгах Анни Бикової – педагога, психолога та найголовніше – мами. Не зважаючи на назви книг, такі як «Секрети спокою "лінивої мами" та інші книги із серії «Лінива мама», ми впевненні, будуть корисні для читання і татусям. Книги Анни Бикової із розряду "маст хев". Окрім теорії, в книгах наявні вправи, наприклад, як справлятися з негативними емоціями та інші. Мінімум води - максимум конкретики. Нічого зайвого, ніяких абстрактних міркувань про "безумовну любов", жодної пустопорожньою філософії. Всі ситуації життєві, всі поради - практичні. Рекомендуємо до прочитання всім нинішнім та майбутнім батькам. Причому, незважаючи на назви книг і легку мову, іноді доводиться читати кілька разів з олівцем, поглядаючи час від часу в словник, щоб прояснювати значення деяких психологічних термінів, і сумлінно застосовувати отримані знання на практиці.

Купити книгу Анни Бикової можна попередньо замовивши її в інтернет-магазині «Книгарні Є». Автор нагадує нам, що не варто забувати найголовнішого, що наші діти-це перш за все особистості! Тобто є ми, і є наші діти, вони прийшли в це життя зі своїм сценарієм, зі своїми установками. Ми не повинні втручатися в їх самореалізацію, але ми здатні їх направити в правильне русло. Це означає, що ми не повинні бачити в них своє продовження і вирішувати все за них, записуючи своє чадо в усі секції та гуртки, куди батьки самі мріяли ходити, але з тих чи інших причин не змогли. Ми не повинні будувати наполеонівські плани і вимагати від дітей бути відмінниками та інше. Але ми повинні розглядати в них їхні задатки, здібності і допомагати розвивати їх. Також для тих, хто любить читати українською книги Анни Бикової наявні в мережі крамниць "Книгарні Є».

Якщо ви вважаєте, що дитячі книги обов’язково повинні бути світлими та сповненими добра, то ми вам рекомендуємо познайомитися із серією книг Свена Нордквіста.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.