Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/anna-bikova/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Анна Бикова - книги та біографія

Анна Бикова

Становлення емоційного інтелекту важлива частина розвитку дитини. Ці та інші аспекти розвитку дитини представлені у книгах Анни Бикової – педагога, психолога та найголовніше – мами. Не зважаючи на назви книг, такі як «Секрети спокою "лінивої мами" та інші книги із серії «Лінива мама», ми впевненні, будуть корисні для читання і татусям. Книги Анни Бикової із розряду "маст хев". Окрім теорії, в книгах наявні вправи, наприклад, як справлятися з негативними емоціями та інші. Мінімум води - максимум конкретики. Нічого зайвого, ніяких абстрактних міркувань про "безумовну любов", жодної пустопорожньою філософії. Всі ситуації життєві, всі поради - практичні. Рекомендуємо до прочитання всім нинішнім та майбутнім батькам. Причому, незважаючи на назви книг і легку мову, іноді доводиться читати кілька разів з олівцем, поглядаючи час від часу в словник, щоб прояснювати значення деяких психологічних термінів, і сумлінно застосовувати отримані знання на практиці.

Купити книгу Анни Бикової можна попередньо замовивши її в інтернет-магазині «Книгарні Є». Автор нагадує нам, що не варто забувати найголовнішого, що наші діти-це перш за все особистості! Тобто є ми, і є наші діти, вони прийшли в це життя зі своїм сценарієм, зі своїми установками. Ми не повинні втручатися в їх самореалізацію, але ми здатні їх направити в правильне русло. Це означає, що ми не повинні бачити в них своє продовження і вирішувати все за них, записуючи своє чадо в усі секції та гуртки, куди батьки самі мріяли ходити, але з тих чи інших причин не змогли. Ми не повинні будувати наполеонівські плани і вимагати від дітей бути відмінниками та інше. Але ми повинні розглядати в них їхні задатки, здібності і допомагати розвивати їх. Також для тих, хто любить читати українською книги Анни Бикової наявні в мережі крамниць "Книгарні Є».

Якщо ви вважаєте, що дитячі книги обов’язково повинні бути світлими та сповненими добра, то ми вам рекомендуємо познайомитися із серією книг Свена Нордквіста.

Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image