Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/sven-nordkvist/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Свен Нордквіст - книги та біографія

Свен Нордквіст

Свен Нордквіст – сучасний письменник, класик дитячої літератури із Швеції. До всього вище поданого, він ще й талановитий ілюстратор. Якщо ви вважаєте, що дитячі книги обов’язково повинні бути світлими, яскравими та сповненими добра, то ми вам рекомендуємо познайомитися із серією книг Свена Нордквіста, яку можна купити в Києві в одній із крамниць «Книгарні Є». Історії, вигадані автором надзвичайно продумані, людяні, просякнуті істиною.

Так як Свен, ще й талановитий ілюстратор, історії оживають завдяки незрівнянним ілюстраціям, які супроводжують історію від початку до завершення. Ілюстрації чудові, дотриманні, не сильно наляписті, але в той же час спостерігається певний хаос, але все це робить ілюстрації по-своєму затишними та приємними. Іноді, історія бере верх над зображеннями, іноді вони рівні, а бувають такі моменти, коли ілюстрація домінує над текстом. В цьому і полягає унікальність автора. І, власне, тому автор має таку шалену популярність в Швеції, як і у дітей, так і у дорослих. До книг  надзвичайно приємно повертатися знову і знову. В нашому інтернет-магазині наявна серія книг Свена Нордквіста також їх можна знайти на полицях улюбленої «Книгарні Є».

Звісно, ми не залишаємо любителів читати українською мовою і для вас Свен Нордквіст українською також наявний в асортименті. Адже всі книги автора про Петсона і Фіндоса неймовірні. Неможливо не згадати такі твори письменника, як «Полювання на лиса»,  «Як дідусь шукав капелюх», «Різдвяний гном» та інші. Книга даного автора послужить гарним подарунком для вашої дитини. Заохоти до читання дитину буде легше простого. В книгах є все, що так обожнюють малюки: цікавий сюжет, гарні та зрозумілі ілюстрації та звісно гумор, адже гумор продовжує тривалість життя. Але якщо дорослі мають бажання познайомитися з творчістю швецького письменника, то з радістю долучайтеся до читання. 

Перейдемо до не менш талановитої поетеси, яка окрім того, що пише твори, ще й чудова співачка. Річ іде про Джулію Дональдсон та її книги, які можна купити в Києві в одній із крамниць «Книгарні Є».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image