Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/volodimir-stanchishin/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Володимир Станчишин - книги та біографія

Володимир Станчишин

Володимир Станчишин - сучасний психолог-терапевт, народився у Дрогобичі, наразі живе та працює у Львові. Співзасновник психотерапевтичного центру «Лабораторія змін». Ведучий подкасту «Бо. Любов» про стосунки на Радіо Сковорода.

У 2020 році побачила світ дебютна книга автора «Стіни в моїй голові. Жити з тривожністю і депресією», присвячена депресії, соціальним фобіям та тривожності. Книга «Стіни в моїй голові. Жити з тривожністю і депресією» неодноразово входила до ТОП-20 нашої мережі. Книги Володимира Станчишина ґрунтуються на професійному досвіді автора, та охоплюють ті життєві ситуації, у яких найчастіше опиняються його клієнти та читачі.

У 2021 році вийшла друга книга автора «Для стосунків потрібні двоє», яка присвячена психології стосунків. Восени 2022 року друком вийшла третя книга письменника «Емоційні гойдалки війни. Роздуми психотерапевта про війну», яка присвячена навчити кожного українця виважно діяти на своєму особистісному рівні при виникненні різноманітних обставин, аби здобути перемогу в цій війні. Три перші книги автора були видані у видавництві «Віхола».

Як реагувати на всі події, та не втратити самого себе? Інтернет-магазин Книгарня «Є» пропонує купити книги Володимира Станчишина в паперовому та електронному вигляді, аби завжди мати доступ до корисної літератури.Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image