Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/volodimir-ar-n-v/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Володимир Арєнєв - книги та біографія

Володимир Арєнєв

Книги Володимира Аренєва видані українською, російською, польською, естонською мовами, автор — лауреат численних премій. Проте спочатку він навіть не замислювався над тим, що колись може стати письменником. 

Володимир Пузій (справжнє прізвище автора) народився в Києві 1978 року. З дитинства любив тварин, у школі захоплювався біологією. Саме тому часто пропадав у Київському зоопарку, бажав присвятити себе тераріумістиці, вирощував змій та комах. Навчатися також вирішив на біологічному факультеті, але не склалося. Тож цілий рік у Київському зоопарку Володимир працював прибиральником. Та вже в 1996 році він став студентом Київського інституту журналістики за спеціальністю «редакційно-видавнича справа», який успішно закінчив і залишився там в аспірантурі. Книжкову біографію Володимир Аренєв розпочав у той таки час.

Перший його твір було надруковано російським видавництвом, що й запропонувало автору підписати контракт та вигадати псевдонім. Так Пузій став Аренєвим для усіх читачів його художніх книг. Публіцистичні ж нариси автор далі підписує справжнім прізвищем. Певний час він працював редактором, наразі спеціалізується на літературній критиці та журналістських розслідуваннях, є учасником багатьох творчих майстерень України та Росії, спікером на літературних фестивалях, дає письменницькі майстер-класи. Володимир Аренєв і його твори більше відомі серед молодих читачів, адже фантастика та фентезі наразі популярні саме в цьому колі. Хоча автор працює в різних жанрах, зокрема пише сюрреалістичні оповідання та гуморески. Нерідко сам перекладає свої книги з російської на українську. Власне українською вийшли друком його твори «Бісова душа», «Дитя песиголовців», «Місто тисячі дверей», «Сапієнси» та інші. Останній твір, до речі, став «Книгою року ВВС» у номінації «Дитяча література». А повість «Заклятий меч, або голос крові» має спеціальну відзнаку конкурсу від «ЛітАкценту». Володимир також є сценаристом фільму «Тарас Шевченко. Ідентифікація». Якщо ж навести приклад іноземних письменників, що також займаються кіносценаріями, то згадується Джон Грін, автор книги «Провина зірок» і багатьох інших творів для підлітків.

Сортувати по
TravelBook. Independent
-53%
TravelBook. Independent
Ірина Тараненко
1 073 грн
501 грн
Купити
Воєнний стан
-55%
Воєнний стан
Валерій Залужний
501 грн
227 грн
Купити
ЙБН БЛД РСН
-42%
ЙБН БЛД РСН
Мартин Якуб
509 грн
294 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image