Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzhon-grin/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джон Грін - книги та біографія

Джон Грін

Джон Майкл Грін народився 1977 року в Індіанаполісі, штат Індіана. Його сім’я кілька разів переїздила, тож Джон встиг пожити й у Алабамі, і в Мічигані, і у Флориді. У місті Орландо хлопець закінчив школу, а в Алабамі – коледж, після чого отримав ступінь з англійської літератури та релігієзнавства. Відразу по завершенню навчання Джон пішов працювати помічником священника при дитячому госпіталі та планував отримати сан і присвятити себе служінню Богу. Коротка біографія Джона Гріна в ролі церковника закінчилася досить швидко, адже страждання маленьких пацієнтів лікарні так вразили його, що він зрозумів, що світ має знати про те, що часто приховується. Тому він вирішив пов’язати своє життя із літературною справою.

Оселившись у Чикаго, Грін певний час обіймав посаду помічника редактора в одному з місцевих журналів, писав рецензії та есе. Пізніше він зробився літературним оглядачем газети «NY Times», створював тексти для радіостанцій. І в цей же час активно працював над своїм першим романом «В пошуках Аляски», в основу якого лягли дитячі та шкільні спогади письменника. Твір був опублікований 2005 року. Джон Грін, книги якого зараз є маст-рідами великої кількості молодих читачів, популярним прокинувся лише 2007-го, коли у світ вийшов його роман «Провина зірок», перший наклад якого розкупили дуже швидко. Далі була премія від «NY Times» та інші нагороди. У 2014 році на екрани вийшла кінострічка за цим твором, а над сценарієм працював сам Джон Грін. Не менш відомими стали й інші його книги, такі як «Паперові міста» та «Черепахи аж донизу», які доступні й українському читачеві. 

Літературною діяльністю захоплення автора не обмежуються. Разом із братом вони створили пізнавальний ютуб-канал VlogBrothers. Там Джон Грін розповідає цікаві факти з історії, англійської філології, філософії, географії, оглядає новини, говорить про літературу та багато жартує. До речі, чимало захоплень та видів діяльності мав і Володимир Короленко, книги якого щемкі та проникливі.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image