Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/viktor-frankl/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Віктор Франкл

Віктор Франкл

Життєпис

Купити збірку книжок Віктора Франкла означає долучитися до світу видатних сучасних філософів.

Віктор Еміль Франкл - австрійський психіатр, психолог і невролог. Відомий як засновник власної теорії психотерапії - логотерапії, що займається аналізом сенсу життя пацієнта. Автор не лише пройшов пекло концтаборів і вижив сам, але і допомагав іншим віднайти "силу духу", і показав, що ця сила не тільки присутня в кожній людині, а є результатом внутрішнього вибору. 

Автор книг «Людина в пошуках справжнього сенсу» і «Лікар та душа. Основи логотерапії» та багатьох інших, які розійшлася мільйонними тиражами в десятках країн і допомогли змінити своє життя мільйонам людей. Книги розповідають насамперед про внутрішній світ людини, про здатність знайти сенс в будь-якій ситуації і завжди залишатися людиною. На його думку в людині можна побачити не тільки прагнення до задоволення або волю до влади, а й прагнення до сенсу.В книзі «Людина в пошуках справжнього сенсу» автор дотримується теорії, що в складних життєвих умовах виживають не ті, хто відрізняється найбільш міцним здоров'ям, а ті, хто мав сенс життя в поєднанні з візуалізацією кінцевої мети, до якої вони прагнуть. В книзі Франкл описує особистий досвід виживання в концентраційному таборі і викладає свій психотерапевтичний метод знаходження сенсу у всіх проявах життя, навіть найстрашніших, тим самим створюючи стимул до продовження життя. Франкл був одним з головних засновників екзистенціальної терапії, його праці послужили джерелом натхнення для представників гуманістичної психології.

Замовити книги Віктора Франкла в Україні можна на сайті магазину Книгарня "Є" або купити в мережах магазинів Києва та інших міст.

Пропонуємо вашій увазі творчість Джо Аберкромбі, що  точно припаде до смаку шанувальникам фантастичної літератури.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 11:00 12.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%