Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/viktor-frankl/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Віктор Франкл - книги та біографія

Віктор Франкл

Купити збірку книжок Віктора Франкла означає долучитися до світу видатних сучасних філософів.

Віктор Еміль Франкл - австрійський психіатр, психолог і невролог. Відомий як засновник власної теорії психотерапії - логотерапії, що займається аналізом сенсу життя пацієнта. Автор не лише пройшов пекло концтаборів і вижив сам, але і допомагав іншим віднайти "силу духу", і показав, що ця сила не тільки присутня в кожній людині, а є результатом внутрішнього вибору. 

Автор книг «Людина в пошуках справжнього сенсу» і «Лікар та душа. Основи логотерапії» та багатьох інших, які розійшлася мільйонними тиражами в десятках країн і допомогли змінити своє життя мільйонам людей. Книги розповідають насамперед про внутрішній світ людини, про здатність знайти сенс в будь-якій ситуації і завжди залишатися людиною. На його думку в людині можна побачити не тільки прагнення до задоволення або волю до влади, а й прагнення до сенсу.В книзі «Людина в пошуках справжнього сенсу» автор дотримується теорії, що в складних життєвих умовах виживають не ті, хто відрізняється найбільш міцним здоров'ям, а ті, хто мав сенс життя в поєднанні з візуалізацією кінцевої мети, до якої вони прагнуть. В книзі Франкл описує особистий досвід виживання в концентраційному таборі і викладає свій психотерапевтичний метод знаходження сенсу у всіх проявах життя, навіть найстрашніших, тим самим створюючи стимул до продовження життя. Франкл був одним з головних засновників екзистенціальної терапії, його праці послужили джерелом натхнення для представників гуманістичної психології.

Замовити книги Віктора Франкла в Україні можна на сайті магазину Книгарня "Є" або купити в мережах магазинів Києва та інших міст.

Пропонуємо вашій увазі творчість Джо Аберкромбі, що  точно припаде до смаку шанувальникам фантастичної літератури.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image