Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzho-aberkrombi/
На цей email буде вислано ваш пароль
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джо Аберкромбі

Джо Аберкромбі

Життєпис

Шанувальникам фантастичної літератури добре відоме ім'я Джо Аберкромбі. На своїх книжкових полицях вони збирають книги Джо Амеркромбі по порядку видання, що виходили трилогіями або окремими книгами, а також не втрачають можливості купити новеньку книгу Джо Аберкромбі.

Джо Аберкромбі - англійський письменник-фантаст. Після закінчення університету почав працювати на телебаченні, а потім монтажером-фрілансером. У перервах між роботами почав писати свій перший роман «На лезі клинка», який закінчив в 2004.  Після вдалого дебюту Аберкромбі написав дві інші частини трилогії «Перший закон»:«Раніше ніж їх повісять » і «Останній доказ королів»».Трилогію «Перший Закон» визнали неабиякою подією, а права на його твори були придбані в тринадцяти країнах і книги вже перекладені багатьма мовами. Критики і читачі пророкували молодому письменнику успіх, а також про трилогії захоплено відгукнулися відомі автори.

Як зізнається сам автор, він просто пише історії, які сам хотів би прочитати. Творчість Джо Аберкромбі з усіма його пригодами - це переконливо створений новий світ, іноді жахливий, але завжди вражаючий.

Епічна суміш любові, війни і всього іншого в тому ж дусі. Деяка кількість тортур, кілька інтриг, трохи таємниць і магії, і скажено багато насильства, яке викликає прилив адреналіну. Пару грандіозних картин, що породжують побожний трепет і парочку несподіванок на шляху до захоплюючої, шокуючої кульмінації. Вся гамма емоцій.

У романах Джо Аберкромбі присутні війна, любов, інтриги, магія, а також шокуюча розв'язка сюжетів.Королі, імперії, інтриги, помсти, війни, жорстокість і зради.І краще б тобі знати його героїв і негідників, в іншому випадку історії, зібрані в цій книзі, можуть тебе шокувати.

Якщо хочеться нову порцію натхнення, то книги Анджея Сапковського приготують вас до дивовижної подорожі  і допоможуть відкрити портал в світ, де живуть улюблені герої.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

Знижки до -70% мало?

Тримай додаткові 7%

Промокод діє
до 10:00 05.08.2020

Промокод: YE7
Отримай додаткові -7%