Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzho-aberkrombi/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джо Аберкромбі - книги та біографія

Джо Аберкромбі

Шанувальникам фантастичної літератури добре відоме ім'я Джо Аберкромбі. На своїх книжкових полицях вони збирають книги Джо Амеркромбі по порядку видання, що виходили трилогіями або окремими книгами, а також не втрачають можливості купити новеньку книгу Джо Аберкромбі.

Джо Аберкромбі - англійський письменник-фантаст. Після закінчення університету почав працювати на телебаченні, а потім монтажером-фрілансером. У перервах між роботами почав писати свій перший роман «На лезі клинка», який закінчив в 2004.  Після вдалого дебюту Аберкромбі написав дві інші частини трилогії «Перший закон»:«Раніше ніж їх повісять » і «Останній доказ королів»».Трилогію «Перший Закон» визнали неабиякою подією, а права на його твори були придбані в тринадцяти країнах і книги вже перекладені багатьма мовами. Критики і читачі пророкували молодому письменнику успіх, а також про трилогії захоплено відгукнулися відомі автори.

Як зізнається сам автор, він просто пише історії, які сам хотів би прочитати. Творчість Джо Аберкромбі з усіма його пригодами - це переконливо створений новий світ, іноді жахливий, але завжди вражаючий.

Епічна суміш любові, війни і всього іншого в тому ж дусі. Деяка кількість тортур, кілька інтриг, трохи таємниць і магії, і скажено багато насильства, яке викликає прилив адреналіну. Пару грандіозних картин, що породжують побожний трепет і парочку несподіванок на шляху до захоплюючої, шокуючої кульмінації. Вся гамма емоцій.

У романах Джо Аберкромбі присутні війна, любов, інтриги, магія, а також шокуюча розв'язка сюжетів.Королі, імперії, інтриги, помсти, війни, жорстокість і зради.І краще б тобі знати його героїв і негідників, в іншому випадку історії, зібрані в цій книзі, можуть тебе шокувати.

Якщо хочеться нову порцію натхнення, то книги Анджея Сапковського приготують вас до дивовижної подорожі  і допоможуть відкрити портал в світ, де живуть улюблені герої.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image