Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/vasil-fedi-nko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Василь Федієнко

Життєпис

Василь Федієнко, книги якого допомагають вже не одному поколінню школярів опанувати грамоту, є поважною постаттю в українських освітянських колах. Його професійний шлях почався у Кіровоградському педагогічному університеті, де Василь робив неабиякі успіхи. Зараз він - кандидат педагогічних наук, автор великої кількості наукових робіт і статей. Крім того, разом з братом Андрієм вони заснували ціле видавництво, що спеціалізується на дошкільній, шкільній та дитячій художній літературі. Не зважаючи на те, що Василь Федієнко, згідно його біографії, є не дуже публічною людиною, він має активну громадянську позицію, що помітно навіть у роботі його підприємства. За його словами, вони ніколи не видаватимуть літературу, що суперечить їх принципам та може бути небезпечною для української державності. Наприклад, у подарунковому виданні легендарного твору Івана Котляревського «Енеїда», видавці у передмові наголосили про те, що у цій книзі варто відшукувати і паралелі із сьогоденням, які безпосередньо стосуються українського питання. 

У доробку Василя Федієнка є не тільки книги, купити які варто усім батькам маленьких чомучок, а й різноманітні посібники, тренажери, словнички та зошити-шаблони. Ним була розроблена авторська методика навчання дошкільнят, що лягла в основу серій книжок «Крок до школи», «Мамина школа», «Дошкільнятко», «Малюк», «Казка». Найбільшою популярністю серед дітлахів та їх батьків користуються книжки-картонки на кшталт «Їду, плаваю, лечу», «Пори року», «Маленькі помагайки». Завдяки яскравим малюнкам, коротким влучним віршикам та фразам, а також незвичайним рухомим елементам навчання з такими книгами перетворюється на веселу гру. Так само захопливо можна провести час і з невеликими посібниками із цікавими завданнями «Кумон Тору», відгуки на які є дуже позитивними. Вони отримали назву від імені автора, японського педагога, що вигадав тренувальні завдання для полегшення опанування дітьми точних наук.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 23:59 16.06.2021

Промокод: CHYT-25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%