/news/vitayemo-zi-starym-novym-rokom/
Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/kumon-toru/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Кумон Тору

Кумон Тору

Життєпис

Зошити Кумон Тору побачили світ, коли у 1954 році Тору, угледів двійку з арифметики у щоденнику свого сина. Тоді, він вирішив кожного дня  давати йому невеликі вправи – на одну сторінку, для того, щоб допомогти. До шостого класу Такеші вже вивчав диференціальні рівняння, завдяки навчальній методиці свого батька та займаючись у день по 20 хвилин.

Відгуки критиків про зошити Кумон Тору позитивні. Ілюстраці виконані зі смаком, хороший папір та намальовані в формі тварин і предметів деякі лабіринти дуже подобаються дітям. Зошит розвиває логіку, удосконалює навички роботи з клеєм і ножицями. У посібниках складність вправ збільшується поступово непомітно для дитини. Не більше 20 хвилин в день займають короткі вправи. В ігровій формі подано всі завдання. Набуваючи певний навик, дитина грає, а не вчиться, виконує із посібника декілька вправ кожного дня. Батьки можуть хвалити дитину за її старання, допомагаючи їй.  

Купити в Україні зошити Кумон Тору купити можна в онлайн-магазині Книгарні Є. Програма виховує в дітях звичку до систематичних занять, що для успішного навчання просто необхідно, та орієнтована на самостійне придбання навичок. По системі Kumon, заняття дозволяють дитині відчути, що вона сама може багато чого досягти. Тому, вона готова до нових досягнень постійно.

Джонатан Страуд усі книги трилогії про Бартеміуса вважаються одним з кращих фентезійних циклів для дітей та підлітків. Дія книг відбувається в Англії, вміщеній в магічну та казкову реальність, а головними героями стали юний амбітний маг Натаніель і його хитромудрий слуга, джин Бартімеус. У 2006 році трилогія принесла своєму авторові премію Mythopoeic Awards за «кращий твір для дітей і підлітків».


Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ЛОВИ МОМЕНТ!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 15:00 02.03.2021

Промокод: YE25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%