Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/kumon-toru/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Кумон Тору - книги та біографія

Кумон Тору

Зошити Кумон Тору побачили світ, коли у 1954 році Тору, угледів двійку з арифметики у щоденнику свого сина. Тоді, він вирішив кожного дня  давати йому невеликі вправи – на одну сторінку, для того, щоб допомогти. До шостого класу Такеші вже вивчав диференціальні рівняння, завдяки навчальній методиці свого батька та займаючись у день по 20 хвилин.

Відгуки критиків про зошити Кумон Тору позитивні. Ілюстраці виконані зі смаком, хороший папір та намальовані в формі тварин і предметів деякі лабіринти дуже подобаються дітям. Зошит розвиває логіку, удосконалює навички роботи з клеєм і ножицями. У посібниках складність вправ збільшується поступово непомітно для дитини. Не більше 20 хвилин в день займають короткі вправи. В ігровій формі подано всі завдання. Набуваючи певний навик, дитина грає, а не вчиться, виконує із посібника декілька вправ кожного дня. Батьки можуть хвалити дитину за її старання, допомагаючи їй.  

Купити в Україні зошити Кумон Тору купити можна в онлайн-магазині Книгарні Є. Програма виховує в дітях звичку до систематичних занять, що для успішного навчання просто необхідно, та орієнтована на самостійне придбання навичок. По системі Kumon, заняття дозволяють дитині відчути, що вона сама може багато чого досягти. Тому, вона готова до нових досягнень постійно.

Джонатан Страуд усі книги трилогії про Бартеміуса вважаються одним з кращих фентезійних циклів для дітей та підлітків. Дія книг відбувається в Англії, вміщеній в магічну та казкову реальність, а головними героями стали юний амбітний маг Натаніель і його хитромудрий слуга, джин Бартімеус. У 2006 році трилогія принесла своєму авторові премію Mythopoeic Awards за «кращий твір для дітей і підлітків».


Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image