Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzhonatan-straud/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джонатан Страуд - книги та біографія

Джонатан Страуд

Джонатан Страуд купити книги в Україні можна у онлайн-магазині Книгарні Є. Англійський письменник народився в Бедфорді 27 жовтня 1970 року. Свої перші історії він почав складати ще в дитинстві. За його власними словами, йому завжди хотілося написати книгу, яка б була цікава йому в дитячому віці. 

Усі книги Джонатана Страуда трилогії про Бартеміуса вважаються одним з кращих фентезійних циклів для дітей та юнацтва. Дія цих книг відбувається в Англії, вміщеній в якусь казкову, магічну реальність, а головними героями стали юний амбітний маг Натаніель і його вимушений слуга, хитромудрий джин Бартімеус. У 2006 році трилогія принесла своєму авторові премію Mythopoeic Awards за «кращий твір для дітей і підлітків».

Купити книгу Джонатана Страуда у Києві можна у магазинах Книгарні Є.  На українських книжковий ринок вийшло дві серії його книг. Приголомшливі та несподівані сюжетні повороти, неабияка дотепність, чисто британський стиль — усього цього у творах Страуда по вінця.

Кадзуо Ішігуро можна купити в Києві у магазинах Книгарні Є. Особливо радимо один із найвідоміших романів Ішігуро «Залишок дня», опублікований у 1989 році. Він розповідає про літнього англійською слугу Джеймса Стівенса. Чоловік згадує 30-і роки 20 століття, коли він працював на успішного дипломата лорда Дарлінгтона, що підтримував фашизм. Дворецький, все життя потурає господареві і погоджується з будь-якою його думкою, змінює своє світовідчуття і намагається знайти особисте життя, але робить це занадто пізно. Екранізація роману вийшла чотирма роками пізніше, головні ролі зіграли талановиті Емма Томпсон і Ентоні Гопкінс. Мелодрама отримала 8 номінацій на премію «Оскар» і ряд інших престижних нагород.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image