Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/dzhonatan-straud/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Джонатан Страуд

Джонатан Страуд

Життєпис

Джонатан Страуд купити книги в Україні можна у онлайн-магазині Книгарні Є. Англійський письменник народився в Бедфорді 27 жовтня 1970 року. Свої перші історії він почав складати ще в дитинстві. За його власними словами, йому завжди хотілося написати книгу, яка б була цікава йому в дитячому віці. 

Усі книги Джонатана Страуда трилогії про Бартеміуса вважаються одним з кращих фентезійних циклів для дітей та юнацтва. Дія цих книг відбувається в Англії, вміщеній в якусь казкову, магічну реальність, а головними героями стали юний амбітний маг Натаніель і його вимушений слуга, хитромудрий джин Бартімеус. У 2006 році трилогія принесла своєму авторові премію Mythopoeic Awards за «кращий твір для дітей і підлітків».

Купити книгу Джонатана Страуда у Києві можна у магазинах Книгарні Є.  На українських книжковий ринок вийшло дві серії його книг. Приголомшливі та несподівані сюжетні повороти, неабияка дотепність, чисто британський стиль — усього цього у творах Страуда по вінця.

Кадзуо Ішігуро можна купити в Києві у магазинах Книгарні Є. Особливо радимо один із найвідоміших романів Ішігуро «Залишок дня», опублікований у 1989 році. Він розповідає про літнього англійською слугу Джеймса Стівенса. Чоловік згадує 30-і роки 20 століття, коли він працював на успішного дипломата лорда Дарлінгтона, що підтримував фашизм. Дворецький, все життя потурає господареві і погоджується з будь-якою його думкою, змінює своє світовідчуття і намагається знайти особисте життя, але робить це занадто пізно. Екранізація роману вийшла чотирма роками пізніше, головні ролі зіграли талановиті Емма Томпсон і Ентоні Гопкінс. Мелодрама отримала 8 номінацій на премію «Оскар» і ряд інших престижних нагород.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

КІБЕРТИЖДЕНЬ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 15:00 04.12.2020

Промокод: CYBER

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%