Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/kadzuo-ishiguro/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Кадзуо Ішіґуро - книги та біографія

Кадзуо Ішіґуро

Кадзуо Ішігуро книги купити можна у онлайн-магазині Книгарні Є. Письменник народився у японському місті Нагасакі 8 листопада 1954 року. Кадзуо Ішігуро, досяг популярності не тільки на батьківщині, але і в усьому світі. Став лауреатом Нобелівської премії з літератури у 2017 році.

У Києві у магазинах Книгарні Є можна купити один із найвідоміших романів Кадзуо Ішігуро «Залишок дня», опублікований у 1989 році. 

Краща книга Кадзуо Ішігуро роман «Художник хиткого світу», що вийшов у 1986 році. У ньому йшлося про сучасних японців і їхнє ставлення до подій Другої світової війни. Головний герой, який є затятим патріотом, розчарувався в уряді і став шукати новий сенс в навколишній дійсності. Твір оголосили книгою року Британії.

У 2015 році побачив світ роман «Похований велетень». Цього разу письменник звернувся до жанру фентезі, а натхненням послужила середньовічна Англія. Головні персонажі книги, літнє подружжя, вирушили на пошуки зниклого кілька років тому сина і по шляху зіткнулися з неймовірними пригодами, повними небезпек і загадок. Ситуацію посилює таємничий туман, який змушує забути останній прожитий час.

Філіп Пулман усі книги пише від третьої особи, вважає за краще працювати над книгою в саду свого будинку. Кожного дня він складає в середньому 1100 слів, завжди пише від руки кульковою ручкою в спеціально розлініяному блокноті і придумує перше речення напередодні, щоб не починати ранок з порожнього аркуша.


Сортувати по
Клара і Сонце
-32%
Клара і Сонце
Кадзуо Ішіґуро
436 грн
297 грн
Купити
Залишок дня
-20%
Залишок дня
Кадзуо Ішіґуро
373 грн
297 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image