Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/filip-pulman/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Філіп Пулман - книги та біографія

Філіп Пулман

Книги Філіпа Пулмана принесли письменнику надзвичайну популярність. Він народився у 1946 році в родині офіцера. У дитинстві уяву маленького Філіпа підживлювали численні подорожі з батьками по всьому світу. Подорослішавши, Філіп Пулман оселився в Новому Уельсі, вивчав англійську в Оксфорді. Пізніше працював бібліотекарем, а потім, отримавши відповідну підготовку, став шкільним учителем – викладав в своєму улюбленому Оксфорді ряд спеціальностей в школі другого ступеня. На створення свого найкращого твору «Темні початки» його надихнула книга «Втрачений рай» Джона Мільтона, про що він неодноразово говорив в своїх інтерв'ю.

Філіп Пулман купити книги Україна ви можете у онлайн-магазинах Книгарні Є. Популярність Пулману приніс дитячий детективний цикл про шістнадцятирічну Саллі Локхарт. Дія твору відбувається в XIX столітті в Лондоні. У 1996 році з'явився роман Пулмана «Північне сяйво». Потім послідували «Чудовий ніж» і «Янтарний телескоп». Трилогію доповнюють невеличкі оповідання – «Оксфорд Ліри: Ліра і птиці» і «Одного разу на півночі». 

Усі книги  Філіп Пулман пише від третьої особи, вважає за краще працювати над книгою в саду свого будинку. Кожного дня він складає в середньому 1100 слів, завжди пише від руки кульковою ручкою в спеціально розлініяному блокноті і придумує перше речення напередодні, щоб не починати ранок з пустого аркуша. 

Книги Гаррієт Мункастер про Айседору добрі, веселі, захоплюючі. Але головне вони допомагають кожній дитині повірити в себе. Айседора Мун – феномен у всьому світі. Ця маленька дівчинка не просто героїня книги, а справжній символ того, що кожен з нас може бути унікальним і неповторним. На честь Айседори Мун названо морозиво в одному лондонському кафе. В кінці книги маленьких читачів чекають різні активності:  тести, веселі ігри, а також рецепти печива і льодяників.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image