Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/garriet-munkaster/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Гарріет Мункастер

Гарріет Мункастер

Життєпис

Біографія Гаррієт Мункастер починається в Саудівській Аравії у 1988 році, Гаррієт Мункастер – всесвітньо відома ілюстраторка та  письменниця, її книги про Айседору Мун перекладені на 28 мов і продаються мільйонними тиражами. Її чорно-рожеві ілюстрації роблять історії про Айседору ще цікавішими. Гаррієт обожнює в'язати і шити, створювати мініатюрні світи, але головна її пристрасть – малювання. 

Книги Гаррієт Мункастер про Айседору захоплюючі, веселі та добрі. вони допомагають кожній дитині повірити в себе. Айедора Мун – феномен у всьому світі. Ця маленька дівчинка не просто героїня книги, а справжній символ того, що кожен з нас може бути неповторним і унікальним. На честь Айседори Мун названо морозиво в одному лондонському кафе. В кінці книги маленьких читачів чекають різні активності: веселі ігри, тести, а також рецепти льодяників і печива.

Радимо купити у Києві та інших містах у магазинах Книгарні Є книги про Айседору від авторки Ґаріет Мункастер. Таких героїв ви не знайдете ніде. Вона обожнює блискітки, диво і рожевий колір. Але в той же час любить польоти під місяцем, ніч, і свої крильця. І в цьому немає нічого дивного, адже, тато дівчинки – вампір, а мама – фея. 

Письменник Том Флетчер, 2012 року, восени, спільно з іншими учасниками McFly, створили автобіографію «Unsaid Things ... Our Story». Потім вийшла дитяча історія «Різдвозавр», про хлопчика, що отримує на Різдво в подарунок динозавра. Книга притягує читача до себе з першого погляду, і коли вона опиняється у руках, то розлучатись з нею взагалі не хочеться. Гортаючи сторінки цієї динамічної та веселої пригодницької книжки, ви довідаєтеся, хто полює на північних оленів, допомагає Санті на Північному полюсі, та як з ненависті народжується дружба. І, обов’язково, познайомитесь із Різдвозавром – найфантастичнішим героєм.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ЧОРНА П'ЯТНИЦЯ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 15:00 27.11.2020

Промокод: BLACK

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%