Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/valeriy-sinelnikov/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Валерій Синельников

Валерій Синельников

Життєпис

Валерій Синельников – відомий сучасний психотерапевт і гомеопат, автор книг з психології та поліпшення якості життя. Заснував «Школу Здоров'я і Радості доктора Синельникова»; загальноосвітню початкову школу для дітей «Аз Буки Веді». Книги Валерія Синельникова популярні вУкраїні, Росії та інших країнах і користуються незмінним попитом читачів. Сумарний тираж його книг – понад 8 млн. примірників.

Валерій Синельников народився 21 листопада 1966 року на Далекому Сході. Навчався у сімферопольській фізико-математичній школі, закінчив Кримський державний медичний університет. Під час проходження інтернатури Синельников захопився гомеопатією і народними методами лікування, освоїв гіпноз, пройшов навчання психотерапії. Великий вплив на формування поглядів майбутнього письменника надали книги Бендлера, праці Кастанеди, Луїзи Хей, Грофа, Лазарева, Шаталової, вчення дзен-буддизму, суфізму, даосизму, йоги.

На сьогоднішній день проживає у Сімферополі.

У 1999 році була опублікована перша книга психотерапевта «Возлюби свою хворобу». Вона стала першою з серії «Таємниці підсвідомості». Письменник розробив власні методики, що дозволяють змінити життя будь-якої людини на краще. «Любов – це створення себе для процвітання життя в навколишньому світі», – каже Валерій Синельников в книзі «Таємнича сила слова. Формула любові».

Якщо ви бажаєте зцілитися від хвороб, керувати власною долею, бути господарем своїх думок та вчинків, знайти любов і пізнати щастя та справжнє багатство, твори Валерія Синельникова допоможуть вам.

Коли хочеться прочитати щось добре, казкове, у пригоді стануть оповідання Марії Чумарної.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

825

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 12.04.2021

Промокод: BOOK-30

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%