Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/valeriy-sinelnikov/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Валерій Синельников - книги та біографія

Валерій Синельников

Валерій Синельников – відомий сучасний психотерапевт і гомеопат, автор книг з психології та поліпшення якості життя. Заснував «Школу Здоров'я і Радості доктора Синельникова»; загальноосвітню початкову школу для дітей «Аз Буки Веді». Книги Валерія Синельникова популярні вУкраїні, Росії та інших країнах і користуються незмінним попитом читачів. Сумарний тираж його книг – понад 8 млн. примірників.

Валерій Синельников народився 21 листопада 1966 року на Далекому Сході. Навчався у сімферопольській фізико-математичній школі, закінчив Кримський державний медичний університет. Під час проходження інтернатури Синельников захопився гомеопатією і народними методами лікування, освоїв гіпноз, пройшов навчання психотерапії. Великий вплив на формування поглядів майбутнього письменника надали книги Бендлера, праці Кастанеди, Луїзи Хей, Грофа, Лазарева, Шаталової, вчення дзен-буддизму, суфізму, даосизму, йоги.

На сьогоднішній день проживає у Сімферополі.

У 1999 році була опублікована перша книга психотерапевта «Возлюби свою хворобу». Вона стала першою з серії «Таємниці підсвідомості». Письменник розробив власні методики, що дозволяють змінити життя будь-якої людини на краще. «Любов – це створення себе для процвітання життя в навколишньому світі», – каже Валерій Синельников в книзі «Таємнича сила слова. Формула любові».

Якщо ви бажаєте зцілитися від хвороб, керувати власною долею, бути господарем своїх думок та вчинків, знайти любов і пізнати щастя та справжнє багатство, твори Валерія Синельникова допоможуть вам.

Коли хочеться прочитати щось добре, казкове, у пригоді стануть оповідання Марії Чумарної.

Сортувати по
Сортувати по