Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/mariya-chumarna/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Марія Чумарна - книги та біографія

Марія Чумарна

Марія Чумарна – українська поетеса, прозаїк, педагогиня, драматургиня, журналістка, науковець, дослідниця української символіки та звичаєвості. Членкиня Національної спілки письменників України. У творчому доробку Марії Чумарної книги для дітей, підручники для початкової школи, поетичні збірки, романи, культурологічні розвідки.

Народилася Марія Чумарна 19 серпня 1952 року в селі Рекшин Бережанського району Тернопільської області. Закінчила філологічний факультет Львівського університету в 1975 році. Учителювала, працювала літературною редакторкою, журналісткою районних газет у місті Збараж Тернопільської області та місті Сколе Львівської області, а також в редакції газети на виробничому об’єднанні «Мікроприлад». В 1991 році заснувала Приватну авторську школу Марії Чумарної. З 2000 по 2006 рік була директоркою авторської школи «Тривіта». З 2005 по 2009 – ведуча авторських програм на Львівській студії телебачення. 

Марія Чумарна – авторка чудових віршів. З-під її пера вийшли збірки поезії «Сонячна музика», «Земля між вогнями», «З глибин», «Стрітення», «Вихід». 

Також вона написала серію художньо-пізнавальних книг: «Тридев’яте царство, «Код української вишивки, «Золотий Дунай, «Тройдерево»; і є авторкою наукових розвідок: «Мандрівка в українську казку», «Педагогіка любові», та «З початку світу. Україна в символах».

Марія Чумарна пише для дітей — оповідання, казки, байки, які об’єднані тематикою Добра, Любові та Краси. 

Письменниця є лауреатом літературної премії «Благовіст» (2005).

Якщо у коло ваших вподобань потрапляють не тільки вірші, а й маркетинг, радимо прочитати книги Філіпа Котлера.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image