Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/filip-kotler/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Філіп Котлер - книги та біографія

Філіп Котлер

Філіп Котлер – американський економіст, професор міжнародного маркетингу Вищої школи менеджменту Дж. Л.Келлога, який отримав ступінь магістра економіки в університеті Чикаго і звання доктора філософії. Він народився 27 травня 1931 року в Чикаго і досьогодні має чималий вплив на сучасний світ.

Ім’я Філіпа Котлера у багатьох асоціюється з розвитком концепції маркетингу, бо йому вдалося зібрати і систематизувати усі знання про маркетинг і написати про це більш ніж 100 статей та наукових робіт. Сьогодні він консультує з питань маркетингової стратегії впливових осіб як в Сполучених Штатах, так і за кордоном.

Цікавий факт з біографії Філіпа Котлера – його батьки якийсь час проживали в Україні. Сам він все життя вчився та працював при таких університетах, як Чиказький, Массачусетський технологічний і навіть Гарвардський, а також у Вищій школі менеджменту Келлога. На сьогодні дослідник є членом правління «Американської асоціації маркетингу». 

Книги Філіпа Котлера перекладені на 27 мов і використовуються провідними маркетологами найвпливовіших компаній світу. Його називають «батьком сучасного маркетингу», адже саме він запропонував принципово нову концепцію розуміння маркетингу та менеджменту свого  часу, а також переосмислив теоретичні засади управління підприємством. Саме Котлер довів, що маркетинг є не лише науковою дисципліною, а й соціальним процесом. Саме йому сучасний світ може завдячити стратегією «обробки» клієнта, яка сьогодні активно використовується в усіх сферах нашого життя. 

А якщо вам хочеться відпочити від теорії та відвідати гарної британської літератури, то творчість Едварда Сент Обіна точно прийдеться вам до смаку.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image