Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/valentina-vzdulska/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Валентина Вздульська - книги та біографія

Валентина Вздульська

Валентина Вздульська — українська письменниця, редакторка та оглядачка дитячої літератури, співзасновниця проекту «Казкарка» та «Рейтингу критика: найкращі дитячі та підліткові книжки».  Народилася у 1983 році у місті Фастів на Київщині. В 2006 році закінчила філологічний факультет Національного університету «Києво-Могилянська Академія». Раніше працювала журналістом, на даний момент - редактор інтернет-видання. Пише казки та оповідання для дітей. Наразі мешкає у Києві.

Авторка дебютувала у 2008 році, видавши оповідання «Горобине гніздо», яке увійшло у збірник «Казки Різдвяного ангела». Багато наступних творів виходили у збірниках: «Осіння книжка», «Зимова книжка», «Літня книжка», «Казки Божого саду» та інші. 

Валентина Вздульська є автором книг, що входять до серії «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей». Завдяки легкій та захоплюючій формі викладу, її книги стануть найкращим способом познайомитися з історіями успіху, досягненнями та відкриттями людства. Дивовижні історії про найвпливовішого підприємця Генрі Форда або майстра драматургії Вільяма Шекспіра точно не залишать байдужими найменших читачів.

Біографія кожної видатної людини, про яку написала Валентина Вздульська, допомагає дитині віднайти свій особистий шлях та здобути віру в себе.

Купити книги Валентини Вздульської можна на сайті магазину «Книгарня Є» або в мережах магазинів Києва та інших міст.

Твори Валентини Вздульської дарують позитивні емоції, кличуть до пригод та надихають проводити вільний час разом з усією родиною. Збірки віршів, казки з ілюстраціями, що зачаровують та не лише розповідають про зворушливі історії, нові відкриття, а й розвивають фантазію та дарують інтерес до пізнання. 

А цитати Валерія Синельникова про любов та його книги допомогли багатьом читачам змінити своє життя та підвищити добробут.

Сортувати по
Велике перевтілення
-28%
Велике перевтілення
Валентина Вздульська
79 грн
57 грн
Купити
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%