Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/tom-fletcher/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Том Флетчер - книги та біографія

Том Флетчер

Книги Тома Флетчера набули надзвичайної популярності. Том Майкл Флетчер британський музикант, відомий як гітарист вокаліст, засновник групи McFly. 

Том Флетчер письменник, 2012 року, восени, спільно з іншими учасниками McFly, створили автобіографію «Unsaid Things ... Our Story». Потім вийшла дитяча історія «Різдвозавр», про хлопчика, що отримує на Різдво в подарунок динозавра. Книга притягує читача до себе з першого погляду, і коли вона опиняється у руках, то розлучатися з нею бажання немає. Хлопчик Вільям просить у Санти на Різдво динозавра і навіть не підозрює, чим його прохання обернеться. Гортаючи сторінки цієї динамічної та веселої пригодницької книжки, ви довідаєтеся, хто полює на північних оленів, допомагає Санті на Північному полюсі, та як з ненависті народжується дружба. І, обов’язково, познайомитесь із Різдвозавром – найфантастичнішим героєм.

Книга українською Тома Флетчера "Різдвозавр" Видавництва Старого Лева побачила світ зовсім недавно. Це найнеймовірніша і найдивовижніша різдвяна історія, яку тільки можна собі уявити. 

Книги Наталії Чуб варто купити як батькам зовсім маленьких дошкільнят, так і більш самостійних і дорослих школярів. Одна з найвідоміших книг письменниці називається «Азбука дитячого дозвілля». У ній зібрані десятки ідей для організації дитячого свята, сценарії для різних подій, та фантазії для цікавого проведення часу з дитиною. Книга «Як знайти час для розвитку своїх дітей» повністю присвячена батькам, у яких ніколи не вистачає часу на власних дітей, між горами справ і важливої роботи. У циклі дитячих розважально-освітніх творів «Азбука», письменниця розповідає про найважливіші людські якості за допомогою веселих персонажів і про те, як вони впливають на життя кожної людини і її оточення.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image