Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/nataliya-chub/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Наталія Чуб

Наталія Чуб

Життєпис

Біографія Наталії Чуб говорить про сучасну письменницю та психолога, автора пригодницьких і захоплюючих енциклопедій і творів для дітей. Всі книги Наталії Чуб виконують подвійне завдання: навчити малюка чомусь новому та розважити цікавою історією. Юний читач, у цих творах, знайде відповіді на найпопулярніші питання, вправи для тренування дрібної моторики, фантазії та пам'яті, а також почерпне перші знання про науку, здоров'я і навіть бізнес.

Казки Наталії Чуб яскраві і захоплюючі книги, які дозволили  навчити своїх дітей чомусь корисному та важливому, тисячам батьків. Читачі про книги Наталії Чуб відзначають, що ці твори дуже подобаються дітям, вони з задоволенням слухають про пригоди героїв, а потім обговорюють їх із батьками. Всі твори письменниці добрі, гарні і повчальні. 

Книги Наталії Чуб варто купити як батькам зовсім маленьких дошкільнят, так і більш самостійних і дорослих школярів. Одна з найвідоміших книг письменниці називається «Азбука дитячого дозвілля». У ній зібрані десятки ідей для організації дитячого свята, сценарії для різних подій та фантазії для цікавого проведення часу з дитиною. Книга «Як знайти час для розвитку своїх дітей» повністю присвячена батькам, у яких ніколи не вистачає часу на власних дітей, між горами справ і важливої роботи. У циклі дитячих розважально-освітніх творів «Азбука», письменниця розповідає про найважливіші людські якості за допомогою веселих персонажів і про те, як вони впливають на життя кожної людини і її оточення.

Галина Манів купити в Києві книги ви можете у магазинах Книгарні Є. Неймовірно цікава трилогія історій про Мулю і Манюню. Всі три книги мають великий формат та хороший шрифт, здатні не тільки зацікавити дітей, а й привчити їх до самостійного читання. Чудові книги для знайомства дітей із географією та культурою різних країн.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ВИСОКИЙ СЕЗОН ЗНИЖОК!

Знижка -25% майже на ВСЕ

Діє до 15:00 27.02.2021

Промокод: YE25

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%