Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/nataliya-chub/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Наталія Чуб - книги та біографія

Наталія Чуб

Біографія Наталії Чуб говорить про сучасну письменницю та психолога, автора пригодницьких і захоплюючих енциклопедій і творів для дітей. Всі книги Наталії Чуб виконують подвійне завдання: навчити малюка чомусь новому та розважити цікавою історією. Юний читач, у цих творах, знайде відповіді на найпопулярніші питання, вправи для тренування дрібної моторики, фантазії та пам'яті, а також почерпне перші знання про науку, здоров'я і навіть бізнес.

Казки Наталії Чуб яскраві і захоплюючі книги, які дозволили  навчити своїх дітей чомусь корисному та важливому, тисячам батьків. Читачі про книги Наталії Чуб відзначають, що ці твори дуже подобаються дітям, вони з задоволенням слухають про пригоди героїв, а потім обговорюють їх із батьками. Всі твори письменниці добрі, гарні і повчальні. 

Книги Наталії Чуб варто купити як батькам зовсім маленьких дошкільнят, так і більш самостійних і дорослих школярів. Одна з найвідоміших книг письменниці називається «Азбука дитячого дозвілля». У ній зібрані десятки ідей для організації дитячого свята, сценарії для різних подій та фантазії для цікавого проведення часу з дитиною. Книга «Як знайти час для розвитку своїх дітей» повністю присвячена батькам, у яких ніколи не вистачає часу на власних дітей, між горами справ і важливої роботи. У циклі дитячих розважально-освітніх творів «Азбука», письменниця розповідає про найважливіші людські якості за допомогою веселих персонажів і про те, як вони впливають на життя кожної людини і її оточення.

Галина Манів купити в Києві книги ви можете у магазинах Книгарні Є. Неймовірно цікава трилогія історій про Мулю і Манюню. Всі три книги мають великий формат та хороший шрифт, здатні не тільки зацікавити дітей, а й привчити їх до самостійного читання. Чудові книги для знайомства дітей із географією та культурою різних країн.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image