Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/timoti-snayder/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Тімоті Снайдер - книги та біографія

Тімоті Снайдер

Книги Тімоті Снайдера завжди користуються попитом як серед академічного середовища істориків, так і серед аматорів, та просто небайдужих читачів. Він підіймає досить складні теми, подекуди – надто контроверсійні, котрі викликають жваву дискусію та роздуми. Праці Тімоті Снайдера здебільшого охоплюють проблеми ХХ століття, зокрема й української історії. Можливо, це й пов’язане з його значною популярністю на наших вітчизняних теренах.

Купити видання Тімоті Снайдера варто як професійному історику, так і людині, котра просто воліє відкривати для себе нові гіпотези, дізнаватися щось особливе. Так, його книга «Криваві землі. Європа між Гітлером і Сталіним» ґрунтовно аналізує події ХХ століття, починаючи від 1933 року. В центрі уваги дослідження знаходиться проблема взаємозв’язків Радянського Союзу та Третього Райху. Тімоті Снайдер висуває думку про ряд спільних рис у політиці обох держав, зокрема в зовнішньополітичному плані. Він стверджує, що куди частіше в історії мало місце співробітництво між режимами СРСР та Райху, ніж протистояння. На його думку, історія співпраці цих двох країн – це «історія політичного масового вбивства». При цьому, автор велику увагу відводить українському та польському чинникам.

 Купити книги Тімоті Снайдера варто кожному, хто шукає нетривіальної відповіді на непрості питання історії. Вони вирізняються своєрідністю трактування та оригінальністю думки. Насправді, таких неформатих авторів досить небагато. Можна згадати, до прикладу, філософа Галину Лозко. Її книги також викликають дискусії. Бажано купити хоча б одну працю Галини Сергіївни Лозко, аби в цьому переконатися.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image