Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/galina-lozko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Галина Лозко

Галина Лозко

Життєпис

Книги Галини Лозко охоплюють широкий спектр тем з філософії, етнології, історії та релігієзнавства. Вони зосереджені навколо питань язичництва, давніх вірувань, етнопсихологічних аспектів. Варто зазначити при цьому, що Галина Сергіївна не є аматором чи просто допитливою письменницею. Вона – науковець, доктор філософських наук. Саме поєднання підходу вченого та емоційного сприйняття людини, котрій особисто небайдужа проблема досліджень, і вирізняє її праці.

Купити книги Галини Лозко варто як прихильнику язичницьких вірувань, так і науковцю-  релігієзнавцю. Зокрема, її праця «Орден Бога Сонця: історія та метафізика» аналізує основні аспекти діяльності етнофілософа Володимира Шаяна, ґрунтовно розкриває його творчий доробок. Книгу «Антологія християнства. Хрестоматія з релігієзнавства та культурології» можна назвати справжнім підручником з історії релігій, в якому, завдяки нетривіальному підходу, розглядаються основні аспекти їх появи, велика увага відводиться особливостям взаємозв’язків християнства та язичництва. Варто відзначити й працю «Українське народознавство», в котрій аналізуються етнонаціональні, культурні, економічні, філософські аспекти витоків та становлення українського народу. Книги Галини Лозко вирізняє комплексний аналіз вітчизняної історії, всеохопність підходу. В цьому плані вони подібні до праці А. Чапая «The Ukraine». Купити цю книжку Артема Чапая можна і в Києві.

Купити твори Галини Сергіївни Лозко варто кожному, хто цікавиться вітчизняною історією та релігією. Вони стануть надійним дороговказом для дослідника, заінтригують його та відкриють «білі плями».

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

Знижка -25% на ВСЕ

Діє до 11:00 20.01.2021

Промокод: YE25

*діє на 99% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 25%