Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/galina-lozko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Галина Лозко - книги та біографія

Галина Лозко

Книги Галини Лозко охоплюють широкий спектр тем з філософії, етнології, історії та релігієзнавства. Вони зосереджені навколо питань язичництва, давніх вірувань, етнопсихологічних аспектів. Варто зазначити при цьому, що Галина Сергіївна не є аматором чи просто допитливою письменницею. Вона – науковець, доктор філософських наук. Саме поєднання підходу вченого та емоційного сприйняття людини, котрій особисто небайдужа проблема досліджень, і вирізняє її праці.

Купити книги Галини Лозко варто як прихильнику язичницьких вірувань, так і науковцю-  релігієзнавцю. Зокрема, її праця «Орден Бога Сонця: історія та метафізика» аналізує основні аспекти діяльності етнофілософа Володимира Шаяна, ґрунтовно розкриває його творчий доробок. Книгу «Антологія християнства. Хрестоматія з релігієзнавства та культурології» можна назвати справжнім підручником з історії релігій, в якому, завдяки нетривіальному підходу, розглядаються основні аспекти їх появи, велика увага відводиться особливостям взаємозв’язків християнства та язичництва. Варто відзначити й працю «Українське народознавство», в котрій аналізуються етнонаціональні, культурні, економічні, філософські аспекти витоків та становлення українського народу. Книги Галини Лозко вирізняє комплексний аналіз вітчизняної історії, всеохопність підходу. В цьому плані вони подібні до праці А. Чапая «The Ukraine». Купити цю книжку Артема Чапая можна і в Києві.

Купити твори Галини Сергіївни Лозко варто кожному, хто цікавиться вітчизняною історією та релігією. Вони стануть надійним дороговказом для дослідника, заінтригують його та відкриють «білі плями».

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту

Тільки зараз!

Подарунок для книголюбів

до -50% на все

Детальніше
Знижки до -50%