Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/galina-lozko/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Галина Лозко - книги та біографія

Галина Лозко

Книги Галини Лозко охоплюють широкий спектр тем з філософії, етнології, історії та релігієзнавства. Вони зосереджені навколо питань язичництва, давніх вірувань, етнопсихологічних аспектів. Варто зазначити при цьому, що Галина Сергіївна не є аматором чи просто допитливою письменницею. Вона – науковець, доктор філософських наук. Саме поєднання підходу вченого та емоційного сприйняття людини, котрій особисто небайдужа проблема досліджень, і вирізняє її праці.

Купити книги Галини Лозко варто як прихильнику язичницьких вірувань, так і науковцю-  релігієзнавцю. Зокрема, її праця «Орден Бога Сонця: історія та метафізика» аналізує основні аспекти діяльності етнофілософа Володимира Шаяна, ґрунтовно розкриває його творчий доробок. Книгу «Антологія християнства. Хрестоматія з релігієзнавства та культурології» можна назвати справжнім підручником з історії релігій, в якому, завдяки нетривіальному підходу, розглядаються основні аспекти їх появи, велика увага відводиться особливостям взаємозв’язків християнства та язичництва. Варто відзначити й працю «Українське народознавство», в котрій аналізуються етнонаціональні, культурні, економічні, філософські аспекти витоків та становлення українського народу. Книги Галини Лозко вирізняє комплексний аналіз вітчизняної історії, всеохопність підходу. В цьому плані вони подібні до праці А. Чапая «The Ukraine». Купити цю книжку Артема Чапая можна і в Києві.

Купити твори Галини Сергіївни Лозко варто кожному, хто цікавиться вітчизняною історією та релігією. Вони стануть надійним дороговказом для дослідника, заінтригують його та відкриють «білі плями».

Сортувати по
Сортувати по