Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/tetyana-teren/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Тетяна Терен - книги та біографія

Тетяна Терен

Купити книгу Тетяни Терен варто читачам, які люблять унікальні формати та особливу подачі тексту та історій.

Ознайомитися з книгами Тетяни Терен можна на сайті магазину «Книгарня Є» або в мережах магазинів Києва та інших міст.

Тетяна Терен — українська письменниця, журналістка, кураторка книжкових проектів та літературних програм. Народилася 1986 року на Полтавщині. У 2008 році закінчила факультет журналістики Харківського національного університету ім. В. Каразіна. Працювала редакторкою в літературному журналі, на телебаченні та інтернет-виданні, вела авторські програми та була керівницею прес-офісу видавництва.

Книги Тетяни Терен створюють простір, де можлива дискусія і розмова на складні теми. Вперше про Терен заговорили в літературних колах, коли у 2014 році світ побачила книга «Літопис самовидців. Дев'ять місяців українського спротиву». Книга, що була упорядкована у співавторстві з Оксаною Забужко, простежує хронологічну послідовність зміни українського суспільства, що дає можливість доторкнутися до трагічних подій новітньої історії. 

Протягом наступних років було видано три антології інтерв'ю з письменниками «RECвізити», в яких авторка намагається зберегти думки та життєві правила видатних сучасних українських авторів. В 2017 році стала співавторкою книги «Прості речі. Вісім розмов з Адою Роговцевою», яка написана у формі інтерв'ю, в якому легенда українського театру вражає своєю відвертістю.

Тетяна Терен та її твори створюють нові етапи у літературному зростанні, створюючи нові шляхи у свідомості та світогляді читачів. Одна з останніх книг вийшла у 2020 році та отримала назву «Сотворіння світу. Сім днів із Тарасом Прохаськом», де автори за допомогою розмови намагаються  осмислити навколишній світ та діляться цінними висновками.

Розмальовки Лулу Майо покликані дарувати усім хороший настрій за допомогою милих тваринок. Детальні та покрокові схеми дають змогу зробити малюнки вдалими та застосовувати свої ідеї не тільки в цих книгах.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image