Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/lulu-majo/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Лулу Майо

Лулу Майо

Життєпис

Лулу Майо – це видатна ілюстраторка, яка орієнтується на вигадливих та своєрідних митців.  Вона навчалася в магістратурі з ілюстрації в Лондонському університеті мистецтв і спочатку розробляла вітальні листівки, плакати, редакційні статті, вітрини та багато іншого. Картини та розмальовки Лулу Майо надзвичайно популярні в усьому світі і за останні роки встигли стати своєрідним трендом спокою та релаксу.

Лулу Майо почала свій бізнес з виготовлення розмальовок з комерційною метою, а вже потім зрозуміла, що це справа дійсно робить її щасливою людиною. Її книги перекладені багатьма мовами світу. Сама вона так аналізує свою справу: «Я люблю вигадливе та веселе, я щиро насолоджуюсь привношенням енергії та гумору до своїх творів мистецтва, починаючи від вітальних листівок та завершуючи рекламою та редакційним дизайном». 

Саме з її творчості почалася сучасна мода на релаксові розмальовки, які допомагають розслабитися після важкого робочого дня. В Україні неважко купити розмальовки Лулу Майо, завітавши в один з наших магазинів. У нас ви знайдете багато її книжок. Тут є як прості розмальовки для дітей та дорослих, такі як: «Майже мільйон собак», «Майже мільйон ведмедів», «Майже мільйон лінивців», «Майже мільйон сов», «Майже мільйон котів» та «Майже мільйон єдинорогів», так і інструкції з малювання для тих, хто бажає стати ілюстратором: «Як намалювати єдинорога» та «Котюрморт. Як малювати котиків». Сама авторка захоплюється японською культурою, тому в її роботах часто можна помітити стиль аніме – японської мультиплікації.

Бажаєте поглибити знання з історії України? Тоді обов’язково купіть книги Олександра Гуржія, які відкриють вам захопливі факти з історії нашої держави.

Сортувати по
Сортувати по

Категорія «Автор» —  короткий курс життєписами українських та зарубіжних письменників. Саме тут ви можете прочитати основні відомості з їх життя. Книгарня Є зібрала для вас інформацію про письменниць і письменників зі всього світу. У категорії автор ви можете простежити становлення та розвиток літературної майстерності ваших улюблених письменників, дізнатися маловідомі факти їх життя та ближче познайомитись з їх творчістю.

Українські та зарубіжні автори

Часто трапляється, що рекомендований друзями чи рідними автор зовсім нам невідомий. Потрібно зазначити, що біографічні дані, цікаві факти життя, химерні випадки з життя митця дуже важливі, оскільки можуть допомогти осягнути прихований підтекст його робіт. Подекуди осягнути зміст твору без елементарного орієнтування в життєписі автора, розуміння історичного контексту та літературного віяння зовсім неможливо.

Ми щиро сподіваємося, що дана інформація допоможе вам у виборі найкращої книги, сприятиме вашому всебічному розвитку. Саме для вас ми підготували цікавинки про ваших улюблених авторів, відтепер вам не потрібно шукати додаткову інформацію, у даній категорії ви можете дізнатись більше про автора. Книгарня Є підтримує та розвиває україномовну літературу, саме тому в категорії автор ви можете познайомитись в першу чергу з українськими митцями, що беруть активну участь у творенні сучасного літературного процесу.

Ми не обійшли стороною й сучасних зарубіжних авторів, саме тому на нашому сайті ви можете дізнатися про багатьох письменників різних літературних жанрів. Дана категорія допоможе визначити, якому стилі працює письменник, які літературні нагороди та премії він отримав. Тут ви також знайдете свіжу інформацію щодо робіт автора, основні факти життя, актуальні новинки.

ВИСОКИЙ СЕЗОН ЗНИЖОК!

Знижка -30% майже на ВСЕ

Діє до 9:00 25.02.2021

Промокод: KNYGA-30YE

*діє на 90% асортименту, не сумується зі знижками

Отримай знижку 30%