Інтернет-магазин
Увійти в інтернет-магазин
Нагадати пароль
/authors/lulu-majo/
Відновити пароль по телефону
або
Увійти
Зареєструватись
або
Увійти

Лулу Майо - книги та біографія

Лулу Майо

Лулу Майо – це видатна ілюстраторка, яка орієнтується на вигадливих та своєрідних митців.  Вона навчалася в магістратурі з ілюстрації в Лондонському університеті мистецтв і спочатку розробляла вітальні листівки, плакати, редакційні статті, вітрини та багато іншого. Картини та розмальовки Лулу Майо надзвичайно популярні в усьому світі і за останні роки встигли стати своєрідним трендом спокою та релаксу.

Лулу Майо почала свій бізнес з виготовлення розмальовок з комерційною метою, а вже потім зрозуміла, що це справа дійсно робить її щасливою людиною. Її книги перекладені багатьма мовами світу. Сама вона так аналізує свою справу: «Я люблю вигадливе та веселе, я щиро насолоджуюсь привношенням енергії та гумору до своїх творів мистецтва, починаючи від вітальних листівок та завершуючи рекламою та редакційним дизайном». 

Саме з її творчості почалася сучасна мода на релаксові розмальовки, які допомагають розслабитися після важкого робочого дня. В Україні неважко купити розмальовки Лулу Майо, завітавши в один з наших магазинів. У нас ви знайдете багато її книжок. Тут є як прості розмальовки для дітей та дорослих, такі як: «Майже мільйон собак», «Майже мільйон ведмедів», «Майже мільйон лінивців», «Майже мільйон сов», «Майже мільйон котів» та «Майже мільйон єдинорогів», так і інструкції з малювання для тих, хто бажає стати ілюстратором: «Як намалювати єдинорога» та «Котюрморт. Як малювати котиків». Сама авторка захоплюється японською культурою, тому в її роботах часто можна помітити стиль аніме – японської мультиплікації.

Бажаєте поглибити знання з історії України? Тоді обов’язково купіть книги Олександра Гуржія, які відкриють вам захопливі факти з історії нашої держави.

Сортувати по
Сортувати по
Отримуйте знижки та книжкові анонси на пошту
small_image